Бондаренко Костянтин

Україну вперше запросили на зустріч G7: хто вплинув і з чим це пов'язано?

Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна вперше запросили на зустріч голів МЗС країн G7. Із чим це пов'язано, розбирались експерти.

Справа Рубана: поспішний від'їзд Савченко, зв'язки з Медведчуком і нові фігуранти

Надію Савченко викликали на допит до СБУ в справі Володимира Рубана 13 березня, однак увечері 12 березня нардеп поїхала до ПАРЄ. В ситуації розбирались експерти.

Що буде з наметовим містечком та чи має Саакашвілі майбутнє в Україні?

Представники наметового містечка під Радою заявили, що їм байдуже, що їхнього лідера Міхеіла Саакашвілі вислали з України, й протести триватимуть. Сьогодні під ВР сталися сутички. Чого чекати та чи є перспективи у Саакашвілі, міркували експерти.

Javelin США проти Путіна: що визначить долю Донбасу в 2018 році

Держдеп схвалив поставки летальної зброї для України, а в Києві тим часом політики закликають змінити мінський формат. Про перспективи для Донбасу цього року розповіли експерти.

Арешт бізнес-активів Коломойського: рішення суду та політичні амбіції олігарха

Лондонський суд видав наказ про арешт активів Ігоря Коломойського. Про рішення суду та політичні проекти олігарха поговорили з експертами.

Антигрузинська кампанія: чи візьмуться США мирити Порошенка та Саакашвілі

Посольство США відреагувало на ситуацію із затриманням Міхеіла Саакашвілі, закликавши українську владу дотримуватися законів. Яка роль Вашингтона в цьому конфлікті, розбирались експерти.

«Справа Саакашвілі-Курченка»: правдоподібність аудіозапису та причетність третіх країн

У ГПУ стверджують, що оточення Саакашвілі отримало з РФ близько 500 тисяч доларів на фінансування мітингів для повалення української влади, й оприлюднили аудіозапис. Що викликає сумніви, розповіли експерти.

Антигрузинська кампанія: як гратиме на нервах АП і чого доб'ється Саакашвілі

СБУ видворила з України 8 громадян Грузії, а Саакашвілі пов'язав депортацію зі своєю персоною. Чи справді соратники Саакашвілі розплачуються за діяння політика, розбиралися експерти.

Скандальна заява Реви: наскільки доречні такі висловлювання для посадової особи

Міністр соцполітики звинуватив українців у тому, що вони занадто багато їдять. Наскільки доречні такі висловлювання для посадової особи – «Слово і Діло» розбиралося разом з експертами.

Точка неповернення для Донбасу: у війні немає правих і винуватих, є тільки переможені

Політолог пояснив, яке рішення віддаляє Донбас від України і може наблизити гуманітарну кризу на окупованих територіях.