Петренко Ігор

Вибори-2019: як рішення про автокефалію вплине на рейтинги

Вселенський патріарх призначив до Києва двох екзархів у межах підготовки до автокефалії. Про те, як церковне питання позначиться на політичних рейтингах у передвиборчий рік, розповіли експерти.

Автокефалія в Україні: які головні небезпеки на цьому шляху

Константинополь призначив своїх екзархів в Україні, які займатимуться підготовкою до надання томосу Православної церкви в Україні.

Як можуть використовувати справу Савченко-Рубана?

Луценко говорить, що слідству відомі прізвища й учасники, які надавали Рубану та Савченко зброю для організації теракту в Україні.

Луценко хоче скасувати звання Героя України. Чому це спекуляції?

Юрій Луценко запропонував замінити дискредитоване звання Героя України нагородою під назвою Золотий Тризуб.

Втручання у вибори: як РФ «завойовуватиме» Україну політично

Голова МЗС України очікує, що втручання Росії в президентські та парламентські вибори в Україні буде тотальним. Яким чином РФ може втручатися, розбирались експерти.

Друга розмова за місяць: навіщо Порошенко знову телефонував Путіну?

21 червня президенти України й Росії провели другу телефонну розмову за останній місяць. До цього Путін і Порошенко спілкувалися 9 червня.

Що вигадають із голосуванням за Антикорупційний суд?

Голосування за закон про Антикорупційний суд має відбутися сьогодні, 6 червня. Про перспективи ухвалити документ розповіли експерти.

Голосування за Антикорупційний суд: що як провал та розпуск Ради?

Голосування за закон про Антикорупційний суд має відбутися в четвер, 6 червня. Про перспективи ухвалення документа розповіли експерти.

Вибори-2019: позиції Гройсмана та протистояння з АП

Менш ніж рік залишився до виборів. Гройсман запевняє, що поки не має президентських амбіцій. Політичні розклади оцінили експерти.

«Реінкарнація» Яценюка та НФ: чого чекати від політсили напередодні виборів?

Згідно з даними останнього соцопитування, друге місце в антирейтингу посідає екс-прем'єр Арсеній Яценюк – 26 процентов. Про те, чи є політичні перспективи в Яценюка та НФ, розповіли експерти.