Петренко Ігор

Вирішальне засідання Кабміну: чи втримає Кличко владу в Києві

У середу, 14 серпня прем'єр проведе засідання Кабміну під час якого повинні розглянути питання звільнення Кличка.

Боротьба за столицю: чим завершиться конфлікт Богдана з Кличком

Андрій Богдан заявив, що мер Києва втратив контроль над столицею, й звинуватив його в причетності до корупційних схем. Кличко назвав заяви Богдана байками зі склепу.

Карт-бланш «Слуги народу»: чим загрожує абсолютна влада

Голова партії Слуга народу Дмитро Разумков заявив, що політсилі, ймовірно, не доведеться об'єднуватися з іншими партіями у Верховній раді.

Бойко, Тимошенко та Гройсман: у кого які шанси стати прем'єром

Згідно з опитуванням КМІС, 12,8 відсотка українців хочуть бачити новим прем'єр-міністром України Юрія Бойка. Про рейтинги кандидатів у прем'єри поговорили з експертами.

Вибори мера Києва: хто може поборотися за крісло

Клімкін заявив, що не виключає, що балотуватиметься в мери Києва, й хоче створити команду особливих людей. Про боротьбу за мерське крісло поговорили з експертами.

Гройсман хоче знову бути прем'єром. Чи вийде зайняти крісло вдруге?

У разі проходження до Верховної ради Володимир Гройсман готується знову претендувати на посаду глави уряду. Обговорили його перспективи з експертами.

Імпічмент президента: чи можливо застосувати процедуру на практиці

Народні депутати ухвалили законопроект, в якому передбачене положення про запровадження процедури імпічменту президента.

Достроковий розпуск Ради: чи впорається з таким викликом Зеленський

Радник Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що новообраний президент Володимир Зеленський ініціюватиме розпуск Верховної ради. Чи піде такий сценарій на користь самому Зеленському та наскільки це вигідно обом сторонам, обговорили з експертами.

Дата інавгурації Зеленського: на які законодавчі правки можуть піти нардепи

Новий президент України вже зустрівся з представниками парламентських фракцій і спікером ВР. Ключове питання – дата інавгурації. Зеленський наполягає на 19 травня, а ВР – на 28 травня. Також розглядають і 20 травня для проведення церемонії.

Чи допрацює Рада до кінця каденції та чого чекати від Зеленського?

У команді новообраного президента допускають розпуск Ради й хочуть провести інавгурацію 19 травня. ВР не бачить підстав для дострокових виборів і наполягає на іншій даті для церемонії – 28 травня. Чи вдасться уникнути розпуску, знають експерти.