Купира Дмитро

Боротьба з курінням: які заходи вживатимуть і що це дасть

У Верховній раді зареєстрували законопроект, який націлений на боротьбу з курінням в Україні.

Чи потрібно наділяти українців правом законодавчої ініціативи?

5 лютого народні депутати візьмуться за роботу над законопроектом №1015 Про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу).

Скорочення депутатів до 300: чи потрібно та в чиїх це інтересах

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков повідомив, що парламент розгляне питання про скорочення кількості депутатів з 450 до 300 на першому пленарному тижні третьої сесії.

Вибори на Донбасі: коли можливі, та з чим досі не визначилися в Кремлі

Помічник президента України Андрій Єрмак сподівається, що на наступній зустрічі в Нормандському форматі українська сторона зможе домовитися про проведення виборів на Донбасі разом із місцевими на всій території країни.

Затримання Онищенка в Німеччині: проти кого олігарх може дати свідчення

Директор НАБУ Артем Ситник анонсував, що колишнього нардепа примусово повернуть до України, і це станеться орієнтовно в грудні 2019 року.

До України прибула Венеціанська комісія. Що буде з мовним законом?

Венеціанська комісія прибула в Україну з метою вивчення аспектів впровадження Закону України Про забезпечення функціонування української мови як державної.

До 2-х років в'язниці: чи потрібна кримінальна відповідальність за «кнопкодавство»

Парламент схвалив документ, який передбачає штрафи для нардепів за кнопкодавство. Про покарання за неперсональне голосування поговорили з експертами.

Зеленський та «Слуга народу»: чи вдасться уникнути кризи

Засоби масової інформації дедалі частіше пишуть про те, що незважаючи на монобольшість «Слуги народу» в ВР, вже є депутати, які незадоволені політикою партії. Про проблеми в партії поговорили з експертами.

Дострокові вибори в Києві: чому «Слузі народу» буде важко повторити успіх

Мер Києва Віталій Кличко подав до суду на Кабінет міністрів, прем'єр-міністра Олексія Гончарука і керівника Офісу президента Андрія Богдана.

Закон про столицю: для чого потрібен владі та чи стане краще киянам

Комітет Верховної Ради пропонує парламенту ухвалити за основу законопроєкт про внесення змін до закону Про столицю України – місто-герой Київ.