Купира Дмитро

Суд у справі Труханова: чому одеському меру нічого не загрожує?

Після затримання в аеропорту та судового рішення мер Одеси Геннадій Труханов вийшов на роботу. Оцінили справу проти чиновника експерти.

Розслідування щодо Ложкіна: чому екс-главу АП виключили з інвестради та чи будуть наслідки для президента

Згідно з матеріалами Al Jazeera, президент Петро Порошенко та Борис Ложкін причетні до продажу UMH бізнесмену Сергію Курченку в 2013 році. При цьому Порошенко виключив Ложкіна з Національної інвестиційної ради. Оцінили ситуацію експерти.

Марш Саакашвілі: яка користь для влади та що вплине на рішення про екстрадицію

Міхеіл Саакашвілі збирає новий марш вже цієї неділі, 4 лютого, в центрі Києва. При цьому політик заявив, що вже підготовлені документи для його видачі Польщі. Оцінили події експерти.

За крок до виборів: чого чекати від НФ та БПП наступного політичного року

Весь 2017 рік ЗМІ активно повідомляли про ймовірний союз НФ та БПП, але жодна з партій так і не зробила остаточної заявки. Чого чекати від двох головних партій наступного року, розбирались експерти.

Президентські вибори-2019: «рука Кремля» та проблеми України

В СБУ попереджають, що спецслужби Росії готуються до підкупу українців на виборах президента, запланованих на 2019 рік. Але відкритими залишаються питання виборчої реформи та складу ЦВК. Чи варто шукати слід Кремля, розбиралися експерти.

Розрив дипвідносин із Росією: чи готова Україна до радикальних дій

Після ініціатив щодо біометричного контролю та візового режиму в Раді знову повернулися до питання розриву дипвідносин з РФ. Ситуацію оцінили експерти.

Депортація Саакашвілі: який вибір зробить влада та чи можуть видворити політика з України

Саакашвілі відмовили в статусі біженця, а ГПУ офіційно заявила, що політика можна депортувати. Чи зважиться уряд на видворення екс-голови Одеської ОДА з України, міркували експерти.

Незаконний перетин кордону: чи будуть наслідки для Тимошенко і компанії

Тимошенко внесли до бази Миротворця за незаконний перетин кордону та напад на прикордонників. Чи будуть якісь наслідки для нардепів, що підтримали Саакашвілі, розповів експерт.

Найкращий захист – напад: бурхлива реакція Полякова та перспективи корупційної справи проти нардепа

Політичний аналітик оцінив бурхливу реакцію Полякова та звинувачення на адресу НАБУ й припустив, чим завершиться справа.

Змагання у владі: чому БПП не підтримав бюджетні зміни Кабміну

Політичний аналітик прокоментував ухвалення бюджетних змін та пояснив, чому БПП не підтримав ініціативи Кабміну Гройсмана.