Купира Дмитро

Явка на виборах: чи прийдуть українці голосувати влітку

21 липня в Україні стартують парламентські вибори. Партії вже ведуть кампанії й презентують свої програми. Чи вплине літній період на голосування, знають експерти.

Кандидати в прем’єри: чи є з кого обирати та що показали рейтинги

Серед можливих кандидатів найчастіше майбутнім прем'єр-міністром респонденти бачать Юрія Бойка (13 відсотків), Юлію Тимошенко (11 відсотків) та Володимира Гройсмана (10 відсотків).

Депутатська недоторканність: що може зробити Рада за два місяці до виборів

Ірина Геращенко говорить, що цього тижня депутати мають шанс скасувати депутатську недоторканність. Які ще зміни парламентарі можуть провести за час, що лишився до виборів, обговорили з експертами.

Зеленський, ВР і дата інавгурації: чи є ризик політичної кризи

Верховна рада цього тижня має визначитися з датою інавгурації обраного президента Володимира Зеленського. Новообраний президент наполягає на 19 травня.

У Раді збирають підписи за відставку Парубія. Які мотиви та чому це показово?

У Верховній раді України почався збір підписів за відставку голови парламенту Андрія Парубія. Потрібно 150 підписів. Сам Парубій заявив, що готовий піти з посади після ухвалення мовного закону

Чи розпустить новий президент Раду?

Володимир Зеленський заявив, що варіант був би вигідним, але уточнив, що діятиме згідно із законом.

Імпічмент та скасування недоторканності: чому Рада раптово активізувалася

Спікер ВР закликав розглянути законопроект про зняття депутатської недоторканості та анонсував, що ВР може вже цього четверга розглянути проекту закону, який, зокрема, регламентує процедуру імпічменту президента.

Чи встигнуть ухвалити «мовний» закон до 2-го туру виборів?

Верховній раді Україні залишилося розглянути 862 поправки до законопроекту про функціонування української мови як державної.

Парад кандидатів та вплив на виборця: проблеми виборчого процесу-2019

До президентських виборів в Україні лишається три дні. Про проблеми виборчого процесу поговорили з експертами.

Гриценко викликав Зеленського на дебати. Чи піде на це актор?

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко закликає лідера президентського рейтингу Володимира Зеленського вийти на дебати в прямому ефірі. Однак шоумен заявив, що не братиме участі в дог-шоу.