Купира Дмитро

Відновлення МінАПК: як зміниться аграрна політика

За створенням нового відомства може стояти ряд мотивів – від управлінських до спроби завести в уряд потрібних людей. З іншого боку, агропромисловий комплекс відіграє ключову роль в експорті.

«Коронавірусний» пакет для бізнесу: звідки профінансують допомогу підприємцям

Допомога малим підприємцям може бути профінансована через різні механізми без залучення коштів, передбачених на боротьбу з епідемією, вважає експерт.

Боротьба з COVID-19: чи справді лікування від коронавірусу безкоштовне

Надання медичної допомоги при коронавірусі у регіонах відрізняється й часто залежить від самої лікарні, вважає експерт.

Штрафи за неносіння масок: чи можуть санкції поліпшити ситуацію з COVID-19

Підвищення штрафів за неносіння масок може бути дієвим, якщо буде запроваджений прозорий механізм контролю, вважає експерт.

Друга хвиля коронавірусу: чи можливі протести через посилення карантину

Незважаючи на антирекорди захворюваності на коронавірус, населення не сприймає серйозно епідеміологічні загрози, але й посилення обмежувальних заходів не викличе хвилі невдоволення, вважає експерт.

Україна приєднується до санкцій ЄС проти Білорусі: як це позначиться на двосторонніх відносинах

Україна буде продовжувати виконувати двосторонні зобов’язання, контакти на високому рівні будуть обмежуватися через політичний протест щодо результатів президентських виборів у Білорусі, вважає експерт.

Боротьба з пропагандою: чи підтримають в ООН пропозицію Зеленського

Ініціативи щодо захисту інформаційного простору краще пропонувати на регіональному рівні, де Україна може заручитися підтримкою союзників, вважає експерт.

Переслідування білоруських опозиціонерів: як довго триватиме криза

Переслідування політичних лідерів опозиції в Білорусі поглибить кризу в країні, проте Лукашенко може ще довго утримувати владу, вважає експерт.

Російська мова на Донбасі: чи піде Кремль на «компроміс» Кравчука

Україна може піти на розширення використання російської мови на регіональному рівні на окупованих територіях, якщо Росія піде на поступки в принципових питаннях, вважає експерт.

Зона ризику: чи може місцева влада скасувати посилення карантину

Контроль за посиленням карантину належить службам центрального підпорядкування, тому заяви місцевих політиків можна розцінювати лише як політичні, вважає експерт.