Кучухідзе Антон

Україна в ЄС за 6-8 років: чи допоможе головування Польщі та Литви

Спікер ВР Андрій Парубій заявив, що Україна зможе вступити до ЄС у 2025-2027 році. В 2025 році буде головувати Польща, а з 2025 до 2027 року – Литва.

Вибори до Європарламенту: чи зміниться робота щодо України

На виборах до Європейського парламенту явка стала рекордною за останні 20 років – проголосували 50,5 відсотків виборців. Чи змінять щось вибори з приводу України, знають експерти.

Назарбаєв пішов у відставку після 30 років при владі. Чому та чи вплине це на Україну?

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв пішов у відставку після 30 років правління країною. Чому та чи позначиться це на геополітичному векторі, міркували з експертами.

Що змінить для України курс на ЄС і НАТО в Конституції?

Верховна Рада ухвалила внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО.

Два роки президентства: чому Трамп може перемогти на виборах 2020-го

20 січня 2017 року республіканець Дональд Трамп вступив на посаду президента США. Оцінили два роки президентства експерти.

Чим закінчаться ракетні перегони США з РФ та чи будуть наслідки для України?

США показали союзникам із НАТО відеозапис із супутників, на якому були зафіксовані випробування російської крилатої ракети 9M729.

Ізраїль закликає владу перенести посольство до Єрусалима. Що робити Україні?

Ізраїль веде переговори з українською владою про перенесення посольства України з Тель-Авіва до Єрусалима. Чи потрібно наслідувати приклад США, міркували експерти.

Обвал ліри та відмова від розрахунків у доларах: чому Туреччина все одно не поступиться США

На тлі американських санкцій рекордно обвалилася турецька ліра. Проте Ердоган заявив, що Туреччина не програє економічну війну. Про загострення відносин Вашингтона та Анкари й наслідки говорили з експертами.

Особливий статус угорської мови в Україні: поступитися Будапешту цього разу?

Будапешт вимагає особливого статусу для угорської мови в Україні. Чи варто йти на поступки, розбирались експерти.

Чому турки підтримують Ердогана та навіщо йому необмежена влада

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган переміг у неділю на президентських виборах, набравши в першому турі 52,5 відсотки голосів.