Новак Андрій

Друга хвиля коронавірусу: чи буде черговий сплеск безробіття

У разі другої хвилі епідемії коронавірусу масові звільнення повторяться, розповів експерт.

Що утримує курс валют та чи буде стрибок долара перед виборами?

Національна валюта дещо зміцнила свої позиції. 15 січня котирування на відкритті міжбанку встановилися на рівні 28,15-28,18 гривні за долар.

Прогноз-2019: що вплине на ціни та чому можуть запустити «друкарський верстат»

Нацбанк очікує, що зростання українського ВВП наступного року сповільниться й становитиме 2,5 відсотки. Про ціни та інфляцію в 2019 році поговорили з експертами.

МВФ схвалив нову програму для України. Чому це так важливо?

Рада Міжнародного валютного фонду погодила нову 14-місячну кредитну програму stand-by для України. Перший транш цієї програми, розміром 1,4 мільярда доларів надійде до кінця року.

Обвал рубля і колапс: чим загрожує РФ відключення від SWIFT

Вартість російської валюти знижується на біржових торгах через падіння цін на нафту. Тим часом в ЄС вирішують, чи посилювати санкції за Азов, а в Литві вимагають відключення РФ від SWIFT.

Безготівкові розрахунки для всіх: хто проти та чи реальний перехід до 2020 року

МЕРТ розробило проект постанови з новим обов'язковим графіком переведення всіх підприємств сфери торгівлі товарами та послугами на прийом безготівкових платежів уже з липня 2019 року.

«Бюджет розвитку країни»: чого очікувати в 2019 році?

У БПП заявили, що держбюджет на 2019 рік буде вкрай складним через те, що прийде час виконувати зовнішні фінансові зобов'язання, повертати гроші, які брали більш ніж 10 років тому. Ухвалити кошторис мають сьогодні, 22 листопада.

Розмитнення «євроблях»: чи справедлива формула та як рахувати?

Верховна Рада проголосувала за ухвалення в цілому законопроекту про внесення змін щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів.

Навіщо насправді Путіну санкції проти України?

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про запровадження спеціальних економічних заходів проти України.

Яким буде курс до кінця року та від чого залежить падіння гривні?

У Нацбанку говорять, що курс валют стабілізувався, а МВФ прогнозує девальвацію гривні. Більше про валютні коливання знають експерти.