Тука Георгій Борисович

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Підрахували, скільки осіб хочуть отримати паспорт РФ на Донбасі

Заявки на отримання російського громадянства подали близько 19-20 тисяч жителів тимчасово непідконтрольних Україні регіонів Донецької і Луганської областей.

Росія готує перепис населення та верифікацію пенсіонерів на Донбасі – Тука

Російська Федерація після рішення про видачу паспортів жителям окупованого Донбасу готується до верифікації пенсіонерів і перепису населення на цих територіях.

Тука розкритикував план Сайдіка щодо Донбасу

План щодо Донбасу, запропонований спеціальним представником чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі Мартіном Сайдіком, прийнятний, однак залишає занадто багато запитань.

Москва шукає шляхи виходу з Донбасу – Тука

Ідея президента Росії Володимира Путіна про можливість проведення референдуму на Донбасі, яку він озвучив під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, свідчить про те, що Москва шукає шляхи виходу з Донбасу.

Тука пояснив, чим загрожує зупинка відкачування води з шахт Донбасу

Якщо з підтоплених шахт Донбасу не відкачувати воду, це може привести до підтоплення територій, просідання грунтів і отруєння води.

Тука висловив невдоволення роботою Мінфіну

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука висловив невдоволення роботою Міністерства фінансів щодо вимушених переселенців.

Для миру на Донбасі потрібні десятиліття – Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука заявив, що для встановлення стійкого миру на Донбасі можуть знадобитися десятиліття.

Тука пояснив, чому не розпочали виплати звільненим із полону

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб досі не отримало списки визволених заручників, тому не може розпочати виплати грошової допомоги.

Тука розповів про виготовлення паспортів біля зони АТО

Українські паспорти для жителів окупованих територій почнуть робити біля лінії розмежування на Донбасі в січні-лютому.

Тука повідомив, які документи ОРДЛО визнає Україна

У рамках закону про реінтеграцію ОРДЛО українська влада має намір визнати два документи, видані окупаційними силами РФ.

Тука назвав терміни чергового звільнення полонених

Черговий етап звільнення незаконно утримуваних в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) громадян України може відбутися в лютому 2018 року.

Немає реальної суми збитку від бойових дій на Донбасі – Тука

Він додав, що в суму збитку, яку нещодавно назвав Кабмін (13 млрд грн), включені тільки збитки, які були нанесені об'єктам інфраструктури.

Тука: СБУ перевірить звільнених заручників

Визволені з полону бойовиків ОРДЛО заручники проходять спеціальну перевірку Служби безпеки України, бо у правоохоронців є до них низка питань.

Тука розповів про отримання подвійних пенсій в Криму і на Донбасі

Між Російською Федерацією і Україною є договір про неможливість отримання подвійних пенсій, в рамках якого громадяни не можуть одночасно отримувати російську і українську пенсії.

Обшуки в Хомутинніка: нардеп спростував інформацію

Депутат Віталій Хомутиннік заявляє, що інформація про обшуки в його будинку не відповідає дійсності.

Правоохоронці прийшли з обшуком до будинку нардепа

У будинку народного нардепа, голови депутатської групи «Відродження» Віталія Хомутинніка 7 грудня правоохоронці проводять обшук.

Прикордонники повідомили, де найдовші черги на КПВВ

Співробітники Держприкордонслужби України повідомили, що на пунктах пропуску в зону АТО утворилися черги.

Тука розповів про «агентів Кремля» в Раді

За словами Туки, концентрація цих агентів Кремля на Донбасі чи Луганщині не менша, ніж у Верховній Раді або на Закарпатті.

Донбас уже ніколи не буде таким, як раніше – Тука

Донбас більше ніколи не буде таким, як раніше. Однак і відокремлювати його від України ні в якому разі не можна. Правда, ця «інфекція» сепаратизму глибоко в'їлася в нинішнє українське суспільство, тому з нею треба боротися.

Тука: Україна не визнаватиме «дипломи Л/ДНР»

Україна не визнаватиме документи про вищу освіту, видані в ЛНР і ДНР, навіть у разі проведення додаткового іспиту. Молодь закликають виїздити вчитися на неокуповану частину України.