Томенко Микола Володимирович

Томенко Микола Володимирович
Читати про політика

Досьє

Народився в селі Малі Канівці, Черкаська область.

1983 -1985 рр. - служба в армії.

1988 - 1989 рр. - Київський університет імені Тараса Шевченка - секретар комітету комсомолу університету.

1992 - 1993 рр. - Інститут державного управління при Кабінеті Міністрів України (1993 - 1995 рр.) - за сумісництвом) - завідувач кафедри політичних наук.

1993 - 1994 рр. - Кабінет Міністрів України - начальник відділу, заступник начальника Управління Міністерства у справах національностей та міграції.

1994 - 1997 рр. - Фонд «Українська перспектива» - керівник відділу, віце - президент.

1997 - 1998 рр. - Національний університет «Києво-Могилянська академія» - завідувач кафедри політології.

1998 - 2000 рр. - ГО «Інститут політики» - директор.

2000 - 2001 рр. - Київська міська державна адміністрація - начальник Головного управління преси та інформації.

2001 - 2002 рр. - ГО «Інститут політики» - директор.

2002 - 2005 рр. - народний депутат України IV скликання, голова Комітету з питань свободи слова та інформації.

2005 - 2005 рр. - Кабінет Міністрів України - віце-прем'єр - міністр з гуманітарних і соціальних питань.

2005 - 2006 рр. - ГО «Інститут політики» - директор.

2006 - 2007 рр. - народний депутат України V скликання.

08.02.2007 р.-14.06.2007 р. - заступник Голови Верховної Ради України.

01.07.2007 р. - 29.10.2007 р. - ГО «Інститут політики» - директор.

2007 - 2012 рр. - народний депутат України VI скликання.

2008 - 2012 рр. - заступник Голови Верховної Ради України.

1.12.2012 р - 20.10.2014 р.- народний депутат України VIІ скликання.

27.11.2014 р. - 28.03.2016 р. - народний депутат України VIII скликання.

Освіта

Київський національний університет ім.Тараса Шевченко, 1989 р., історик
Кандидат історичних наук.

Доктор політичних наук.

Рівень відповідальності