Радуцький Михайло Борисович

- Народний депутат України
- Член депутатської фракції "Слуга народу"
- Голова Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
Досьє
Народився в місті Київ.
1987 – 1989 рр. - Київська станція швидкої медичної допомоги - фельдшер.
1989–1993 рр. - «Київконцерт» - заступник директора.
1993 р. - започаткував власний бізнес у медичній сфері.
1994–2004 рр. - ТОВ «Борис» - комерційний директор, заступник директора.
з 2004 р. — президент ТОВ «Борис».
2014 – 2015 рр. — Київська міська державна адміністраця Віталія Кличка - заступник голови.
З 2015 р. — Київська міська державна адміністраця Віталія Кличка - радник голови.
Освіта
Київське вище медичне училище ім. П. І. Гаврося, фельдшер швидкої допомоги.
Київський національний університет фізичної культури та спорту, магістр з олімпійського та професійного спорту.
Новини
Радуцький зазначив, що в цілому по Україні ситуація з коронавірусом дуже погана, але Київ на цьому тлі радує стабілізацією.
Комітет парламенту з питань здоров'я нації просить управління Національної поліції посилити контроль за карантином в Одеській області.
Комендантську годину якщо і запровадять, то це має бути дуже непроста ситуація. А от патрулі Нацполіції та Нацгвардії посилять
Радуцький, відповідаючи на питання, чи можуть перекрити сполучення між областями та виставити блокпости на дорогах, не виключив, що такий варіант можливий.
При 40 тисячах хворих на добу ситуація в Україні обернеться катастрофою - ця хвиля коронавірусу виділяється великим числом госпіталізацій
Інші країни, в першу чергу, європейські, вже ввели безпрецедентні карантинні обмеження заради подолання пандемії коронавірусу.
За словами Ляшка, держава підтримала цю ініціативу і на цьому все зупинилося, оскільки державні підприємства не мають потужностей з виробництва вакцин
В Івано-Франківській області з 29 березня починається поетапне послаблення карантинних обмежень.
В Україні є потужності для виробництва вакцин від коронавірусу та декілька вітчизняних компаній готові взятися за їхнє виробництво. Однак все упирається в час.
Поставку наступної партії вакцини CoviShield з Індії можуть відкласти на певний термін. Причина - дискредитація препарату в нашій країні, яку помітили в Індії.
Під час цієї хвилі кількість підтверджених випадків може досягати позначки в 40 тисяч випадків на день, а число смертей - в тисячу, прогнозує НАНУ
Радуцький також озвучив низку причин, через які вакцинаційна кампанія рухається дуже повільно
В Україні з початку вакцинації проти COVID не виявили жодного випадку тяжких ускладнень у тих, хто отримав щеплення.
Комітет ВР підготував законопроєкти про заборону продажу таблеток дітям до 14 років і про штрафи для аптек за продаж ліків дітям.
Китайська компанія Sinovaс ще не надала документи про ефективність своєї вакцини від коронавірусу. Вона має бути не менше 70% для закупівлі їх препарату.
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, завдяки якому Україна зможе використовувати вакцини від коронавірусу, розроблені фармацевтичними компаніями Pfizer\BioNTech, Sinovac Biotech, Moderna, Sinopharm, AstraZeneca.
Вакцинація населення від коронавірусу розпочнеться з другої половини лютого - очікується постачання 910 тис. доз вакцин.
В Україні планують створити спеціальний центр для тривалого зберігання вакцин проти коронавірусної інфекції у наднизьких температурах, який зможе одночасно вміщувати сотні тисяч доз препарату.
Кабмін планує запропонувати компаніям-розробникам вакцини від коронавірусу послуги з транспортування препаратів літаком.
Верховна рада України планує розглянути законопроєкт про запровадження відповідальності за підробку тестів на коронавірус – документ зареєструють у парламенті вже найближчим часом.