Порошенко Петро Олексійович
Народний депутат УкраїниПрезидент Петро Порошенко висловився проти політизації проблеми з вивезенням сміття в місті Львові.
Президент України Петро Порошенко відкритий до діалогу щодо ще однієї кандидатури члена ЦВК.
Експерт прокоментував інформацію про те, що реформа децентралізації призупинена через зрив РФ Мінських угод.
На сайті Верховної Ради з'явилися запропоновані Президентом України Петром Порошенком прізвища кандидатів на посади членів Центральної виборчої комісії.
«Слово і Діло» підрахувало, скільки міжнародних і внутрішніх заходів і візитів провів за другий рік свого президентства Петро Порошенко.
Президент України Петро Порошенко звернувся до президента Франції Франсуа Олланда з проханням посприяти українським футбольним уболівальникам.
Особи, причетні до перешкоджання роботі ЗМІ та ущемлення прав журналістів у Криму, будуть піддані посиленим санкціям з боку української влади.
Глава держави постановив ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 20 травня 2016 року «Про Стратегічний оборонний бюлетень України», яким схвалив відповідний документ.
Заступник генсека НАТО Александер Вершбоу заявив, що в ході варшавського саміту, який пройде 8-9 липня НАТО надасть пакет допомоги для України.
Лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук був причетним до процесу звільнення українки Надії Савченко.
Із 40 електронних петицій, що набрали від 25 тис. голосів на сайті Президента, Глава держави відповів на 38.
Політичний експерт прокоментував заяву Президента України, який на прес-конференції повідомив про те, що розробляється законодавча концепція для виборів на Донбасі.
Президент сьогодні підписав подання з прізвищами членів Центральної виборчої комісії, що буде передане до Верховної Ради.
Президент попросив не спекулювати на питанні виборів на Донбасі, оскільки вони відбудуться виключно за українським законодавством.
Сьогодні Президент України Петро Порошенко дасть велику прес-конференцію, що присвячена другій річниці на посаді.
Підписання кредитної угоди між Україною та США про 1 млрд кредитних гарантій поліпшило інвестиційну привабливість України.
Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гаваші з посади посла України в Словаччині.
Експерт поділився міркуваннями щодо змін до КУ в частині правосуддя та пояснив, чому за Президентом може залишитися вплив на призначення суддів.
Президент пообіцяв голові «Опори», що внесе свої кандидатури до ЦВК на розгляд Ради у четвер або п’ятницю.
Експерт поділився міркуваннями щодо змін, які пропонуються до Конституції України в частині правосуддя.