Другий рік Порошенка: публічна активність Президента протягом року

Читать на русском

7 червня – друга річниця інавгурації п’ятого Президента України – Петра Порошенка. Про свої здобутки за цей час та плани на найближче майбутнє Глава держави уже відзвітував на підсумковій прес-конференції 3 червня. Тож «Слово і Діло» вирішило проаналізувати публічну активність Президента протягом останнього року.

Другий рік президентства Петра Порошенка прогнозовано був насичений міжнародними та внутрішніми зустрічами, візитами по Україні та за кордон. Аналіз публікацій на офіційному інтернет-представництві Президента показав, що лише в межах країни Гарант Конституції взяв участь у 347 офіційних заходах, здійснивши 30 робочих поїздок. Регіонами, де найчастіше бував Президент, стали Львівщина, Одещина та Донеччина.

Якщо йдеться про міжнародну активність – зустрічі з іноземними представниками, закордонні поїздки та телефонні розмови – то можна сказати, що в цьому контексті активність Порошенка хоч і була дещо нижчою, проте він мав удосталь можливостей, щоб проявити свої дипломатичні здібності. Президент України взяв участь у 126 міжнародних зустрічах, провів 74 телефонних розмови та здійснив 15 зарубіжних візитів. Найбільше Петро Порошенко контактував із представниками США, Німеччини та Франції, а також Польщі, Туреччини, Нідерландів і Канади.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...