Каспрук Олексій Павлович

Міський голова Чернівців
Суд поновив Каспрука на посаді мера Чернівців

Суддя зазначив, що це рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку після складання тексту в повному обсязі – орієнтовно протягом 10 днів.

У Чернівцях відправили у відставку міського голову

У четвер, 26 липня, депутати Чернівецької міської ради проголосували за відставку міського голови Олексія Каспрука.

Чернівці накрила потужна злива

Увечері у вівторок, 12 червня, в Чернівцях пройшла сильна злива, в результаті виявилися підтопленими ряд вулиць і залізничний вокзал.

У центрі Чернівців спалахнула пожежа, евакуйовані люди

У четвер, 22 березня, в центрі Чернівців (на вулиці 28 червня) виникла масштабна пожежа в будівлі транспортного коледжу.

Що пообіцяли мери України на 2018 рік

Майже всі мери України вже розпланували 2018 рік. Аналітики Слова і Діла відстежили, що вони обіцяли мешканцям своїх міст.

Обіцяв – виконай: як змінився рівень відповідальності мерів у 2017 році

Аналітики «Слова і Діла» підрахували, скільки своїх обіцянок виконують мери обласних центрів України та як змінилися рейтинги за 2017 рік.

Мер Чернівців не зміг вчасно модернізувати аварійну котельню

Мер Чернівців Олексій Каспрук не зміг виконати свою обіцянку про те, що до початку опалювального сезону буде модернізована аварійна котельня.

Як мери виконують обіцянки перед учасниками АТО та їхніми сім'ями?

Аналітики «Слова і Діла» відстежили, як мери обласних центрів України виконували обіцянки перед учасниками АТО та їхніми сім'ями.

Як мери піклуються про школи та школярів?

До початку нового навчального року наші аналітики відстежили, як виконують свої обіцянки щодо облаштування шкіл та шкільного побуту мери великих міст України.

Як мери великих міст України дбають про тепло- та енергозбереження?

Аналітики «Слова і Діла» відстежили обіцянки мерів великих міст України щодо збереження тепла та запуску енергозбереження.

У Чернівцях заборонили діяльність «Опозиційного блоку»

З відповідною пропозицією виступив керівник фракції «Свобода» в міській раді Андрій Ілюк. Після короткого обговорення та доповнень депутати таке рішення прийняли.

Мер Чернівців просить призначити нові вибори мера і міськради

Мер заявив, що через недотримання регламенту сесії міськради важливі питання життєзабезпечення міста знімаються з порядку денного, не вирішуються питання розподілу бюджетних коштів.

У Чернівцях не змогли організувати шведські столи для школярів

Мер Чернівців Олексій Каспрук не виконав обіцянку організувати в 2016 році харчування школярів обласного центру за принципом «шведський стіл».

Як виконують свої обіцянки мери Львова, Рівного, Луцька та Тернополя?

«Слово і Діло» перевіряє, як Андрій Садовий, Микола Романюк, Володимир Хомко та Сергій Надал виконують свої обіцянки.

Чернівці отримають кредит від ЄБРР

Кредит ЄБРР для Чернівців буде спрямований на модернізацію громадського транспорту в місті.

Мер Чернівців недооцінив кількість пільговиків, що потребують житла

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук не зміг виконати свою обіцянку про забезпечення всіх чернівчан, що стоять на пільговому обліку, земельними ділянками.

Виборча безвихідь у Чернівцях: провладні кандидати, як завжди, поза конкуренцією

Оскільки у Чернівцях два конкуруючих кандидати представляють інтереси пари найбільших коаліційних гравців, перемога жодного з них не гарантує формування в місті головного – конкуренції чинній владі.

Здобутки мерів у цифрах: Вінниця, Кіровоград, Ужгород, Херсон, Чернівці

«Слово і Діло» проаналізувало стан виконання найбільш вагомих обіцянок міського голови Вінниці, Кіровограда, Ужгорода, Херсона та Чернівців в рамках проекту «ОБРАНІ».

Доходи і відповідальність українських мерів

«Слово і Діло» вирішило показати доходи міських голів за 2014 рік, а також рівень їх відповідальності перед жителями очолюваних ними міст

Навіщо містам муніципальна поліція?

Про створення муніципальної поліції в Україні говорили на всіх рівнях влади, починаючи від верхівки парламенту і закінчуючи міськими та регіональними керівниками, однак «віз і нині там»...