Обіцяв – виконай: як змінився рівень відповідальності мерів у 2017 році

Читать на русском

Аналітики «Слова і Діла» підрахували, скільки своїх обіцянок виконали мери обласних центрів України та як змінилися рейтинги за 2017 рік.

Найвідповідальнішим на сьогодні вже традиційно є міський голова Тернополя Сергій Надал, який дотримав 62% своїх обіцянок. Друге місце за виконаними обіцянками впевнено тримає мер Херсона Володимир Миколаєнко – його рейтинг відповідальності становить 54%. Третє місце посідає мер Вінниці Сергій Моргунов із рейтингом 52%, який зріс на 3% порівняно з попереднім роком.

Сергій НадалМіський голова Тернополя
Надал пообіцяв відновити благоустрій на міжквартальному проїзді між вул. Галицька, 33 та 35Сказано 5 липня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

На четвертому місці за рівнем виконання обіцянок розташувався мер Харкова Геннадій Кернес. Його рівень відповідальності зріс на 1% і становить 48%.

П'яте місце розділили між собою мери Полтави та Чернівців – Олександр Мамай (рейтинг за рік зріс на 1%) та Олексій Каспрук (+3% за рік) змогли виконати по 47% своїх обіцянок.

За ними розташувалися мери Дніпра Борис Філатов (45%), Києва Віталій Кличко (43%), Рівного Володимир Хомко (41%), Львова Андрій Садовий (40%).

Олександр СимчишинМіський голова Хмельницького
Симчишин має намір відновити рух через міст на Старокостянтинівському шосе в листопаді 2017 рокуСказано 11 жовтня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

Мери, яким найменш успішно вдається виконувати обіцянки, наразі в Івано-Франківську, Чернігові, Ужгороді та Черкасах: рівень відповідальності міських голів у цих містах коливається між 21% та 15% виконаних обіцянок.

Відзначимо, що за рік найсильніше впали в рейтингу відповідальності мер Хмельницького Олександр Симчишин (втратив одразу 19% із виконання обіцянок) та мер Чернігова Владислав Атрошенко, в якого -15%.

Раніше ми проаналізували й дізналися, чи стали відповідальнішими в 2017 році голови ОДА.

Також аналітики «Слова і Діла» зафіксували, що вже встигли наобіцяти українські політики на 2018 рік.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал