Денисенко Анатолій Петрович

Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Анатолій Денисенко

Анатолій Денисенко виконав менш ніж третину своїх обіцянок. Зокрема, обіцяв якісну й доступну медицину та освіту, але не голосував за реформи.

Рейтинг відповідальності мажоритарників Харківської області

Найвідповідальніший мажоритарник області – Віталій Хомутиннік. Дмитро Добкін та Дмитро Шенцев ще не виконали жодної своєї обіцянки.

Як мажоритарники Харківської області виконують свої обіцянки щодо медицини

Добкін, Святаш і Коцуба поки що не виконали жодної своєї обіцянки, а Хомутинник і Денисенко не голосували за медичну реформу.

Освіта в Харківській області: як виконують обіцянки нардепи-мажоритарники

Харків – студентська столиця України. Що обіцяли депутати-мажоритарники освітянам міста й області – розповідає Слово і Діло.

День матері. Що обіцяли жінкам політики?

У день матері ми вирішили помріяти і уявити, що чиновники та народні депутати виконали все, що встигли наобіцяти українським матерям.

Як виконують свої обіцянки нардепи-мажоритарники Харкова?

«Слово і Діло» дослідило, як виконують свої обіцянки перед виборцями народні депутати, обрані в мажоритарних округах Харкова.

Нардеп Денисенко проігнорував голосування за обіцяні ним транспортні пільги

Перевірка обіцянки позафракційного народного депутата Анатолія Денсенка показала, що він не голосував за жоден із запропонованих парламентом законів, що передбачають безоплатний проїзд у транспорті пільговиків.

За що соромно Яценюку, або Як держава оцінює обдаровану молодь?

За роки незалежності держава так і навчилося стимулювати обдаровану молодь до того, щоб спрямовувати її таланти на благо України.

Депутати із групи Єремеєва і Литвина найбільше прозвітували перед виборцями

Члени депутатської групи «Суверенна європейська Україна» найбільше звітували за виконання власних обіцянок за підсумками роботи в ВРУ VII скликання

Лише півтора десятка депутатів не злякалися «Детектора відповідальності»

Услід за рейтингами найбільш відповідальних та безвідповідальних депутатів, «Слово і Діло» публікує список тих, хто не посоромився прозвітувти про свою роботу

Фракція «Самовисуванців»?

Чим ближчою стає дата 25 вересня - то меншим стає відсоток імовірного оновлення депутатського корпусу Верховної Ради 8-го скликання