Кулеба обговорив із Блінкеном зустріч G20 і спецтрибунал для рф – деталі

Читать на русском
Очільник Держдепу США поінформував Кулебу про свої дискусії на зустрічі міністрів закордонних справ країн Групи двадцяти у Нью-Делі напередодні, 2 березня.
Reuters

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в п’ятницю, 3 березня, провів телефонні переговори з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Про це Кулеба написав у Twitter.

Згідно зі словами міністра, очільник Держдепу США поінформував його про свої дискусії на зустрічі міністрів закордонних справ країн «Групи двадцяти» у Нью-Делі напередодні, 2 березня.

«Я детально зупинився на наших подальших кроках щодо створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії проти України: наше наступне велике зобов'язання – забезпечити притягнення до відповідальності російського керівництва. Скоординовані зусилля є ключовими», – підкреслив Кулеба.

Зазначимо, що держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся з міністром закордонних справ росії Сергієм Лавровим у кулуарах саміту G20 у Нью-Делі, хоча до цього перший заявляв що не планує цього робити.

Водночас російські ЗМІ повідомили, що обидва посадовці не зустрічалися в кулуарах саміту, а говорили на ходу. На пресконференції Лаврова, яка відбулася після зустрічі G20, не було жодної згадки про розмову з Блінкеном.

Нагадаємо, міністри закордонних справ G20 на саміті погодили підсумкове комюніке без позиції щодо України. Цьому знову завадили претензії з боку росії та Китаю.

Нещодавно перша країна Латинської Америки підтримала створення спецтрибуналу для рф.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: