Аналітики ISW розповіли, для чого путін закликає до переговорів

Читать на русском
Володимир путін закликає до переговорів для того, щоб відокремити Україну від західних партнерів. Також він хоче, щоб його військові відновилися на полі бою.
Володимир путінФото – kremlin

Російський диктатор володимир путін хоче провести переговори з Києвом, щоб погіршити відносини України з західними партнерами. Крім того, він хоче дати своїм військам відновитися.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

За даними аналітиків, путін хоче відокремити Україну від західних прихильників. Зокрема, він має намір зобразити Київ таким, ніби його влада не хоче йти на компроміс та брати участь у переговорах.

Водночас експерти зазначають, що укладення угоди про припинення вогню, яке допомогло б російським військовим відпочити та переозброїтися, є малоймовірним. Україна та росія є далекими одне від одного щодо умов будь-якої подібної угоди.

У російському інформаційному просторі позиція путіна коливається між підтримкою міністерства оборони та націоналістичної та провійськової спільноти блогерів. Ймовірно, він хоче зберегти позицію, яку зберігав протягом всього часу свого правління, коли він нібито знає про проблеми в своїй країні, але не несе за них безпосередньої відповідальності.

Переговори з путіним неможливі: як змінювалася позиція ЗеленськогоІнфографіка – позиція Володимира Зеленського щодо переговорів з путіним пройшла еволюцію від переконання в необхідності діалогу до констатації, що з чинним президентом рф говорити нема про що.

Ключові висновки ISW:

  • Російські чиновники посилили законодавства, щоб придушувати інакомислення в країні.

  • У США заявили, що рф надає безпрецедентний рівень військової підтримки Ірану в обмін на дрони та ракети.

  • Окупанти встановили оборонні рубежі поблизу Сватового, а обидві сторони здійснили атаки біля Кремінної.

  • Російські загарбники продовжили наземні атаки поблизу Бахмута та Авдіївки.

  • Ймовірно, війська рф встановили позиції на острові на захід від Херсона у річці Дніпро.

  • Кампанія українських сил з перехоплення російських військових об'єктів та центрів матеріально-технічного забезпечення на півдні України могла погіршити стан окупантів, їхніх логістичних ліній та моральний дух в цілому.

  • Путін подвоїв заяви про те, що в росії не буде другої хвилі мобілізації на тлі постійного занепокоєння в суспільстві.

  • Російська окупаційна влада посилює фізичний, правовий та соціальний контроль над тимчасово захопленими територіями.

Нагадаємо, глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Україна готова забезпечити «гарантії безпеки» для росії. Однак країна-агресор має виконати низку умов.

Також президент України Володимир Зеленський під час виступу на відкритті саміту G20 в Індонезії назвав десять пропозицій України щодо встановлення миру з росією.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: