У кремлі заявили, що «готові та хочуть» переговорів з Україною, але на своїх умовах

Читать на русском
Пєсков заявив, що росія готова і хоче все врегулювати з Україною дипломатичним шляхом, але на своїх ультимативних умовах.

Росія «готова і хоче» вирішити «ситуацію» в Україні дипломатичним шляхом, але на своїх ультимативних умовах.

Таку заяву зробив прессекретар путіна Дмитро Пєсков, повідомляє РИА Новости.

Лавров заявив про зміну «географічних завдань» вторгнення в Україну – претендують не лише на ДонбасСергій Лавров заявив, що географічні завдання війни росії в Україні змінилися порівняно з березнем – тепер це не лише Донбас, а й Херсонська та Запорізька області та низка інших територій.

«Росія була і залишається готовою до вирішення української проблеми дипломатичним шляхом на своїх умовах. І тут просто доречно ще раз нагадати, що ці умови були узгоджені у Стамбулі, і вони були узгоджені обома сторонами – перемовниками росії та України. Після цього українська сторона відмовилася від цього погодження... І так, росія готова, наші умови чудово відомі українській стороні. Так чи інакше вони будуть забезпечені», – заявив Пєсков.

Раніше Пєсков уже розповідав, як Україна може «зупинити війну до кінця доби».

Одночасно з такими «мирними» заявами про «дипломатичний шлях» Сергій Лавров обіцяв українцям допомогти «позбутися антинародного правлячого режиму».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський сказав, що переговори з росією на сьогоднішній день недоречні, спочатку потрібно звільнити окуповані території. Тому що росіяни розуміють лише мову сили.

Готовність рф до переговорів поставив під сумнів і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: