Підсумки 2021 року для уряду: як міністри виконували обіцянки

Читать на русском

Цьогоріч в уряді Дениса Шмигаля було доволі багато перестановок – змінилися керівники восьми міністерств. У Мінекономіки очільник змінився двічі. «Слово і діло» пропонує подивитись, як упродовж року працювали різні міністри та кому вдалося виконати найбільше обіцянок.

Загалом за весь час роботи на посадах, в уряді Шмигаля дали 2 018 обіцянок. Ознайомитися з кожною обіцянкою та з нашими аргументами про виконання чи невиконання можна на сайті в розділі Кабінет міністрів.

Найбільше виконаних має віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За час на посаді він зміг виконати 130 обіцянок, тобто, 49%. У процесі реалізації, разом з програмними, у нього залишається ще 90 обіцянок (34%). А от не вдалося реалізувати Федорову 46 обіцянок (17%).

Наступним за кількістю виконаних обіцянок йде міністр соціальної політики Марина Лазебна: 41 виконана обіцянка (43%), практично стільки ж ‒ у процесі реалізації. Не змогла виконати Лазебна 14 своїх обіцянок (15%).

Також серед рекордсменів за кількістю виконаних зобов'язань ‒ міністр культури Олександр Ткаченко – 52 обіцянки (42%) – майже стільки ж, скільки і невиконаних, ще 22 зобов’язання (18%) перебувають у процесі реалізації.

41% виконаних обіцянок має міністр фінансів Сергій Марченко. Так само 43% обіцянок ще перебувають у процесі, не виконав міністр 16% своїх обіцянок.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт виконав 18 обіцянок (38%), не вдалося реалізувати 7 зобов'язань (15%), ще 23 (47%) ‒ у процесі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виконав 22 свої обіцянки (36%), ще 32 обіцянки (53%) перебувають у процесі.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль реалізував 309 обіцянок (35%), 493 обіцянки (56%) ще перебувають у процесі, 9% обіцянок глава уряду не виконав. Водночас зазначимо, що така кількість обіцянок обумовлена тим, що за прем’єром закріплені всі обіцянки з програми уряду.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов виконав 15 обіцянок, тобто 33%, провалено 3 зобов’язання (7%).

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет так само виконав 33% своїх обіцянок, не вдалося виконати 6% зобов’язань. 61% обіцянок наразі на стадії реалізації.

Міністр юстиції Денис Малюська виконав 36 обіцянок (29%), у процесі реалізації – 68 (54%), провалено – 21 (17%).

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов виконали по 28% своїх обіцянок. Водночас Чернишов провалив 22% обіцянок, а Стефанішина – 5%.

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна виконала 4 обіцянки (24%), решта ‒ у процесі.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, якого призначили на посаду у травні 2021 року, виконав 15 обіцянок (19%), провалив – 10 зобов’язань (12%), інші 56 обіцянок (69%) поки що на стадії виконання.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко виконав 12 обіцянок (18%), не зміг реалізувати 14 зобов’язань (21%).

Міністр енергетики України Герман Галущенко виконав 5 обіцянок (17%), більшість ще у процесі реалізації – 22 обіцянки (76%). Не зміг виконати міністр 2 обіцянки (7%).

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук менше ніж за два місяці на посаді встигла виконати 4 обіцянки (14%), інші 25 обіцянок перебувають у процесі виконання.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, якого призначили на посаду у травні, виконав 4% своїх обіцянок, решта ‒ у процесі.

Також менше 10% зобов'язань виконали міністри, яких нещодавно призначили на посади: голова МВС Денис Монастирський (9%), голова Мінекономіки Юлія Свириденко (4%) та міністр оборони Олексій Резніков (5%).

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Павло Рябікін та виконувач обов’язків міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець ще не встигли себе проявити та почати виконувати обіцянки, адже їх призначили у листопаді цього року.

Нагадаємо, у 2020 році ми також підбивали підсумки роботи уряду Шмигаля. Для порівняння, їх можна подивитися у нашому матеріалі.

Як президент Зеленський виконував обіцянки протягом року, дивіться на інфографіці.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: