Стрілець Руслан Олександрович

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Стрілець Руслан Олександрович
  • В. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України
Читати про політика

Досьє

2007 – 2012 рр. – працював головним спеціалістом, заступником начальника відділу в структурних підрозділах Дніпропетровської облдержадміністрації.

2012 – 2014 рр. – був заступником начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області.

2014 – 2015 рр. – виконуючий обов’язки директора департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

2015 – 2019 рр. – директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

2019 – 2020 рр. – заступник директора Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки в Міністерстві енергетики та захисту довкілля України.

2020 – 2021 рр. – заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

З 03.11.2021 р. – в. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України. 

Освіта

Закінчив Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Міжнародна економіка», Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», Придніпровську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Новини

Стало відомо, у яку суму оцінюють збитки екології України від вторгнення росіян

Повномасштабне вторгнення росії на територію України завдало екологічних збитків на суму в 2 трильйони гривень.

У Мінекології оцінили збиток довкіллю за півроку війни в Україні

Через вторгнення росії в Україні постраждала майже третина всього лісового фонду, зросла кількість пожеж. Росіяни окупували 8 наших заповідників та 12 національних парків.

Підсумки 2021 року для уряду: як міністри виконували обіцянки

Хто з міністрів виконав найбільше обіцянок, а у кого найбільше зобов'язань ще в процесі реалізації, дивіться на інфографіці.

Подкаст «Словом» за 10 грудня: розмова Зеленського з Байденом і заборона на пластикові пакети

Слово і діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал