Меморандум про комерційне співробітництво між США та Україною: деталі

Читать на русском
Меморандум передбачає розробку та імплементацію комерційних проектів разом з участю в державних закупівлях в Україні та США в декількох сферах
Володимир Зеленськийpresident.gov.ua

Україна і США під час візиту президента України Володимира Зеленського підписали меморандум про комерційне співробітництво між двома державами.

Подробиці про меморандум опубліковані на сайті президента.

Меморандум передбачає розробку та імплементацію комерційних проєктів разом з участю в державних закупівлях в Україні та США в декількох сферах - енергетиці, інфраструктурі, розвитку цифрової економіки, оборонній сфері, кібербезпеки та галузі охорони здоров'я.

Візит Зеленського в США: про що президент говорив з Байденом і які угоди підписали Україна і ШтатиПодробиці візиту Володимира Зеленського в США – з ким зустрічався президент, чим закінчилися переговори з Джо Байденом, які угоди підписали.

Основні пункти Меморандуму:

  • Державний концерн «Укроборонпром» підписав три угоди на загальну суму у 2,5 млрд доларів;
  • підписано домовленість про співпрацю у сфері ОПК з компанією Lockheed Martin Corporation;
  • також є домовленість про співпрацю з компанією Harris Global Communications Inc., одним зі світових лідерів у галузі оборонних технологій.
  • Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало меморандум про взаєморозуміння з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), який передбачає залучення іноземних інвестицій для модернізації та розвитку української іригаційної системи.
  • Також Мінагрополітики підписало меморандум про взаєморозуміння з американською компанією Lindsay, який стосується співпраці у сфері виробництва іригаційного обладнання.
  • У сфері охорони здоров'я підписані домовленості про співпрацю з компаніями General Electric, Medtronic і MSD. Серед іншого, Україну можуть забезпечити препаратом «Молнупіравір», який підходить для лікування пацієнтів з коронавірусом і знаходиться на третій стадії клінічних випробувань.

Нагадаємо, що в рамках свого візиту президент України Володимир Зеленський в США провів зустріч з українськими засновниками стартапів і українцями, які займають керівні посади у великих технологічних компаніях Кремнієвої долини. Крім того, будучи в Каліфорнії, він провів зустріч з генеральним директором корпорації Apple Тімом Куком.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: