З'ясувалося, скільки збірна України заробила на Євро-2020

Читать на русском
УЄФА виділив кошти українській команді за участь у Євро-2020. Всього підопічні Андрія Шевченка заробили 16 мільйонів євро.
Getty Images

Збірна України завершила свій виступ на чемпіонаті Європи. УЄФА виділив кошти українській команді за участь на турнірі.

Про це пише isport.ua.

Зеленський прокоментував поразку української збірної в матчі з АнглієюЗеленський вважає, що українська команда в матчі з Англією зіграла дуже добре і її провини в поразці немає

Так, всього команда Андрія Шевченка на Євро-2020 заробила 16 мільйонів євро.

У підсумкову суму входить:

• участь у фінальній стадії Євро-2020 - 9,25 мільйона євро
  • перемога над Північною Македонією (2:1) - 1,5 млн євро
  • вихід в 1/8 фіналу турніру - 2 млн євро
  • вихід в 1/4 фіналу турніру - 3,25 млн євро

Нагадаємо, збірна України вперше в історії зіграла у чвертьфіналі чемпіонату Європи. В 1/8 фіналу Україна перемогла Швецію. Це повторення кращого результату «синьо-жовтих» на великих турнірах, після виходу до 1/4 фіналу ЧС-2006.

Однак у чвертьфіналі 3 липня Україна програла збірній Англії з рахунком 0:4 і покинула змагання.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps