Збірна України зазнала поразки і залишає Євро-2020

Читать на русском
У першому таймі гра була рівною. Погром почався у другому таймі, коли збірна пропустила відразу три голи
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

Збірна України зазнала розгромної поразки від збірної Англії та залишає турнір з футболу Євро-2020. Українці програли головному фавориту турніру з рахунком 4:0.

Перший гол українська збірна пропустила вже на 4-й хвилині гри. Але в першому таймі гра була рівною. Погром почався у другому таймі, коли збірна пропустила відразу три голи від англійців. Забити гол престижу в України не вийшло, хоча команда намагалася.

Загальний рахунок матчу Україна-Англія - 0: 4. Голи: Кейн (4, 50), Магуайр (46), Хендерсон (63).

Нагадаємо, збірна України вперше в історії зіграла у чвертьфіналі чемпіонату Європи. В 1/8 фіналу Україна перемогла Швецію. Це повторення кращого результату "синьо-жовтих" на великих турнірах, після виходу в 1/4 фіналу ЧС-2006.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps