Забудовнику ЖК «Шевченківський квартал» Репі заборонили з’являтися в офісі продажів

Читать на русском

Один з фігурантів скандалу з ЖК Шевченківський квартал щодо шахрайських дій при забудові проблемного довгобуду Олег Репа скаржиться, що йому перешкоджають завершити будівництво.

Один з фігурантів скандалу з ЖК «Шевченківський квартал» щодо шахрайських дій при забудові проблемного довгобуду Олег Репа скаржиться, що йому перешкоджають завершити будівництво.

Як пише «Слово і Діло», про це розповів адвокат Репи, Олег Паламарчук, інформує ІА «Нова влада».

За словами адвоката, майже рік арештований ЖК органами досудового розслідування.

«І як він його може добудувати, якщо об’єкт вже рік заарештований. В останній ухвалі суду від 12 квітня, в якій йдеться про застосування обов’язків, йому (Рєпі - ред.) навіть заборонено туди з’являтися. В офіс продажів. Тобто з одного боку вони кричать, що Рєпа не хоче добудовувати, а з другого боку самі ж йому перешкоджають в цій діяльності», - пояснив Олег Паламарчук.

У той же час адвокат не зміг відповісти, чому кошти інвесторів ЖК «Шевченківський квартал» витрачаються на купівлю квартир в ЖК Rich House.

Нагадаємо, «Слово і Діло» в межах трьох журналістських розслідувань уже розповіло про схему виведення коштів із ЖК «Шевченківський квартал». Як свідчать дані банківських виписок компанії-забудовника, частина коштів інвесторів ЖК «Шевченківський квартал» витрачається на будівництво ЖК Rich House, що відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України, є шахрайством. Окрім цього, частина коштів із рахунків замовника будівництва ЖК Rich House виводиться в готівку.

Перша частина нашого розслідування була опублікована 12 березня, друга – 21 березня, а третя - 12 травня.

Фігуранту справи Олегу Репі вручили підозру вже після цього, 10 квітня.

Також відомо, що фігуранти скандалу з ЖК «Шевченківський квартал» домовляються зі слідством та просять їх не ув’язнювати.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.