Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Роспропаганда поширює вкид про те, що окупаційна армія нібито оточила Куп'янськ. Однак такі заяви не відповідають дійсності.
У жовтні міністерство оборони України допустило до експлуатації понад сто нових зразків озброєння та військової техніки українського виробництва.
САП розкрила схему відмивання коштів, отриманих зловмисниками у межах справи про масштабну корупцію у сфері енергетики.
У ніч на 10 листопада підрозділи Сил спеціальних операцій завдали точного удару по нафтобазі Гвардійська в окупованому Криму.
Трипільська та Зміївська ТЕС після масованої атаки росії зупини свою роботу. Станції лише нещодавно відновили після тогорічних ударів, однак чергова атака рф позбавила Центренерго всієї генерації. Детальніше про повторно пошкоджені українські ТЕС – на інфографіці.
Російська окупаційна армія в понеділок завдала удару по Сумах. Внаслідок атаки було пошкоджено тролейбусну лінію.
Прем'єр Угорщини заявив, що його країна отримала безстроковий виключення з американських санкцій щодо енергоносіїв із росії.
Правоохоронцями було викрито та затримано полковника та двох військовослужбовців за підозрою у збуті вибухових речовин і боєприпасів.
Війська рф збільшують кількість штурмів на Покровському напрямку. На даний момент найінтенсивніші бої відбуваються на території промзони.
За матеріалами Служби безпеки 78 фігурантів-представників УПЦ (МП) отримали підозру у вчиненні злочинів, а загалом було розпочато 208 кримінальних проваджень.
За даними президента, план закриття неба над Україною включає мультизахист із використанням систем Patriot, Sky Shield та дронів-перехоплювачів.
Якщо сьогодні суд Парижа погодиться звільнити Ніколя Саркозі, то він може бути зобов'язаний носити електронний браслет, внести грошову заставу або регулярно з'являтися до органів влади.
Влада Грузії розпочала нове кримінальне переслідування колишнього президента країни Михайла Саакашвілі, а також групи інших опозиційних політиків.
Станом на понеділок, 10 листопада, нафта марки Brent зросла в ціні до понад 64 доларів за барель.
Трамп назвав дурнями тих, хто виступає проти них та пообіцяв виплатити дивіденди у розмірі щонайменше 2 тисячі доларів майже кожному громадянину США.
Ситуація в енергетичній системі залишається складною, тим часом росіяни збільшили свою ударну силу, використовуючи в атаках більше балістики.
Через стан української енергетичної системи 10 листопада у більшості регіонів вимикати світло будуть в обсягах від 2 до 4 черг одночасно.
Пекін призупинив дію введеної минулого року міри, яка обмежувала експорт матеріалів подвійного призначення до США.
Через шатдаун у США було зірвано або відкладено постачання таких систем, як HIMARS, Aegis і ракет AMRAAM для Данії, Хорватії та Польщі.
Санкції ввели проти колишнього глави Конституційного суду України та людей, які працюють в урядових структурах путіна.
Бельгія звернулася до Британії по допомогу після того, як невідомі дрони змусили неодноразово закривати аеропорти, перенаправляти рейси та призупиняти польоти.
Ворог намагається одночасно атакувати об'єкти генерації та мережі систем передачі й розподілу електроенергії. Нова тактика росіян ускладнює оперативне відновлення електроживлення після атак.
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що Братислава не погодиться на використання заморожених російських активів для фінансування допомоги України.
Дрон пролетів над будівлею та скинув контейнер із фарбою і невідомою речовиною. Співробітники делегації викликали поліцію.
У ніч на 9 листопада противник атакував 69 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.
Російська окупаційна армія протягом доби втратила на війні проти України ще 970 військових, а також десятки одиниць техніки.
У суботу, 8 листопада, російські війська обстріляли теплову електростанцію ДТЕК. Загалом з початку повномасштабного російського вторгнення ТЕС були атаковані понад 210 разів.
Через складну ситуацію в енергосистемі, зумовлену російськими обстрілами, 9 листопада заходи обмеження споживання діятимуть у більшості регіонів України
Наслідки скасування угоди не торкнуться росіян, оскільки з рф Молдова має окрему двосторонню угоду.
Через нічну атаку російської армії 8 листопада усі ТЕС Центренерго зупинилися. Станом на суботи вони перестали генерувати електроенергію.