Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Посол США при НАТО Метью Вітакер заявив, що США очікують від Угорщини плану щодо зменшення залежності від російської нафти та газу.
Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що у разі продовження урядового шатдауну американські військові можуть залишитися без зарплати вже з другої половини листопада.
У Литві четвертий раз за тиждень закрили аеропорт Вільнюса та прикордонні переходи з Білоруссю після появи повітряних куль, ймовірно контрабандних.
Вертоліт MH-60R Sea Hawk та винищувач F/A-18F Super Hornet з авіаносця USS Nimitz зазнали аварій у Південнокитайському морі з різницею у півгодини.
Через загрозу контрабандних повітряних куль з Білорусі Науседа пропонує обмежити транзит до Калінінграда та закрити кордон з Білоруссю на триваліший період.
Президент США Дональд Трамп оголосив, що запровадить додаткові 10 відсотків мит на товари з Канади.
На площі Республіки у Тбілісі протестувальники вимагатимуть, зокрема, відставки уряду, проведення дострокових парламентських виборів та визволення політв'язнів.
Президент США Трамп заявив, що анонімний благодійник пожертвував 130 мільйонів доларів на зарплати військовим під час призупинення роботи уряду. За даними ЗМІ, цим благодійником виявився Тімоті Меллон.
В університеті Лінкольна в штаті Пенсильванії сталася стрілянина, внаслідок якої одна людина загинула та щонайменше шестеро отримали поранення.
Одного з них заарештували в аеропорту Руассі, коли він намагався вилетіти до Алжиру. Другого затримали в паризькому регіоні, у районі Сен-Дені.
Белград готовий прийняти у себе мирні переговори між Україною і росією. За словами голови МЗС, Сербія підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.
Президент США Дональд Трамп приєднався до підписання мирної угоди між Камбоджею і Таїландом під час саміту в Малайзії в неділю, 26 жовтня.
Дональд Трамп заявив, що зустрінеться з головою Кремля лише за умови повного розуміння щодо укладення мирної угоди в Україні.
Україна підписала з Великою Британією домовленості про спільне виробництво щонайменше тисячі дронів-перехоплювачів Octopus-100.
Незалежна кандидатка від лівих Кетрін Конноллі за результатами часткового підрахунку голосів перемагає на виборах президента Ірландії.
Слідчі з’ясували, що китайці планували заплатити за ядерні матеріали 400 тисяч доларів. Уран планували нелегально переправити до Китаю через росію.
Гарріс підтвердила, що розглядає можливість нового балотування на пост президента США, хоча остаточного рішення ще не ухвалила.
Оновлення стосується коригування термінів реформ, проте ключові зобов'язання України залишилися незмінними.
Президент Володимир Зеленський заявив, що перші з 150 літаків Gripen, які пообіцяла Швеція, мають зʼявитися в Україні вже наступного року.
Австрійський суд розгляне питання екстрадиції колишнього генерала Служби безпеки України, якого ДБР оголосило у міжнародний розшук.
Ferrari випустить новий цифровий токен, який найбагатші шанувальники зможуть використовувати на аукціоні Ferrari 499P.
Адміністрація президента США Дональда Трампа готує новий пакет санкцій, який може вдарити по ключових секторах російської економіки.
Президент США ухвалив рішення про запровадження санкцій проти російських енергетичних компаній під впливом держсекретаря Марко Рубіо.
Посланник Кремля також зазначив, що президент України Володимир Зеленський зробив великий крок, визнавши, що переговори можуть стосуватися лінії фронту.
Частину ювелірної колекції Лувру було перевезено під поліцейським конвоєм у сховища Центрального банку Франції.
Штати запровадили персональні санкції проти президента Колумбії Густаво Петро та його найближчого оточення у межах боротьби з наркотиками.
Це сталося після того, як національний центр кризового управління Литви повідомив, що радари виявили десятки повітряних куль.
Німеччина інвестує 60 мільйонів євро в енергетичну інфраструктуру України для пришвидшення постачання генераторів, обладнання та мобільних теплоелектростанцій.
Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Угорщина працює над обхідними шляхами санкцій США проти «Роснафти» та «Лукойла». Місцеві компанії аналізують вплив обмежень на переробку нафти.
Посол США при НАТО Метью Вітакер заявив, що Дональд Трамп прагне вплинути на путіна і Зеленського, щоб обидві сторони сіли за стіл переговорів та погодилися на припинення вогню.