Війна – не новина, новина – не війна. Колонка Леоніда Швеця
Війна росії проти України може затягтися до кінця каденції Трампа. Передумови – у роздумах Леоніда Швеця.
В Афінах масштабний протест до роковин найбільш смертоносної в історії Греції залізничної катастрофи. Відбулися сутички з поліцією.
Суд частково підтримав цивільний позов прокурора САП до посадовця одного з управлінь міграційної служби.
Росся зараз використовує сім напрямків, щоб завдавати ударів дронами. До того ж запускає майже половину імітаторів БПЛА.
Прокуратура подасть скаргу на виправдувальний вирок колишньому члену парламенту у справі компенсацій.
Львівська ОВА офіційно попросила президента присвоїти Ірині Фаріон звання Героя України посмертно.
Сьогодні вночі знищено склад термобаричних снарядів окупантів, а також завдано удару по нафтопереробному заводу в Краснодарському краї рф.
Кличко анонсував звільнення свого заступника Петра Оленича, а також заступників керівників Спецжитлофонду та Київблагоустрою Юрія Леонова та Олексія Мушти.
Росіяни намагаються штурмувати лінію кордону в районі Сумщини, але наразі прориву не сталося.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про здійснення спеціального судового провадження.
Поліція Києва здійснює слідчі дії на території чотирьох підприємств, що спеціалізуються на виробництві ліків.
Стан Папи Римського Франциска покращується, він отримує кисневу терапію. Але поки що рано робити прогнози.
Після нічної атаки дронів на енергооб'єкти вранці запроваджувалися аварійні відключення електроенергії. Наразі ситуація стабілізувалася.
Мінкульт розробляє пропозиції, які дозволять чітко прописати правила для артистів та журналістів. Поки що вони можуть виїхати за наявності всіх обов'язкових документів.
Антикорупційний суд підтримав прохання сторони захисту про залишення засудженого в слідчому ізоляторі.
Генштаб показав актуальні карти бойових дій в Україні. За добу на фронті було 128 боєзіткнень.
Суд вкотре підтримав прохання прокурора САП про продовження обов'язків підозрюваному підприємцю.
Система Шлях більше не працює для водіїв, що перевозять гуманітарні вантажі. Проте Кабмін доручив розробити для них інший механізм виїзду за кордон.
Укренерго вранці 28 лютого ввело аварійні відключення світла у деяких областях. Насамперед відключають промислових споживачів.
Служба безпеки затримала двох колаборантів, які під час окупації правобережної частини Херсона добровільно приєдналися до окупаційного МНС рф.
У Міноборони України розповіли, скільки обмежено придатних мають встигнути пройти переобстеження до 5 червня.
У п'ятницю, 28 лютого, енергетики застосовуватимуть відключення світла для промисловості та бізнесу. Обмеження діятимуть протягом 11 годин
Військові за гроші допомагали охочим дезертувати з армії, а також перевестися до тилових підрозділів.
Туреччина, яка має другу за чисельністю армію в НАТО після США, не проти надати свої війська для миротворчої місії в Україні.
З 1 березня цього року відбудеться автоматичне перепризначення виплат на проживання для переселенців.
Відновлення України після війни оцінюється в 524 млрд доларів. Як змінювалася сума – на інфографіці.
Олігарх Ігор Коломойський програв справу у Верховному суді про оскарження націоналізації ПриватБанку.