Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Антикорупційний суд завершив підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього високопосадовця ДФС.
Росія вночі атакувала Україну 112 дронами, сили протиповітряної оборони знешкодили 76 із них.
Австралія почала процес передання Україні 49 списаних танків Abrams. Очікувану дату прибуття техніки до Європи не називають.
Найбільш напружена ситуація зберігається на Покровському, Новопавлівському та Лиманському напрямках фронту.
Путін вважає, що має сильну позицію перед сьогоднішньою розмовою з президентом США Дональдом Трампом. Він упевнений, що його війська зможуть до кінця року взяти під повний контроль чотири області.
Рафал Тшасковський та Кароль Навроцький вийшли у другому тур виборів президента Польщі. Він відбудеться 1 червня.
Українські військові за добу знищили 1040 окупантів, російський танк, 29 артилерійських систем, 5 ББМ, 118 безпілотників, 88 одиниць автомобільної техніки.
Ізраїль погодився частково відновити постачання гуманітарної допомоги до сектора Гази після майже тримісячної повної блокади.
Між президентом Франції Еммануелем Макроном і прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні загострився дипломатичний конфлікт через виключення Італії з переговорів щодо України.
Прем’єр Британії Кір Стармер обговорив із лідерами США, Франції, Німеччини та Італії війну росії проти України напередодні розмови Трампа з путіним.
ХАМАС заявив про готовність звільнити частину ізраїльських заручників в обмін на 60-денне перемир’я та звільнення палестинських в’язнів.
Ліберальний мер Бухареста Нікушор Дан перемагає на президентських виборах у Румунії, набравши майже 55% голосів.
За добу росiяни здійснили майже 3700 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах. Найгарячіша ситуація зберігається на Покровському напрямку.
Експрезиденту США Джо Байдену діагностували агресивну форму раку простати з метастазами в кістках.
США представили у Стамбулi 22-пунктовий план щодо врегулювання війни в Україні, ключовим елементом якого є негайне припинення вогню.
У першому турі президентських виборів у Польщі лідирує мер Варшави Рафал Тшасковський, який активно підтримує Україну. Друге місце посідає проросійський історик Кароль Навроцький.
Головні новини вихідних, 17 та 18 травня, – росіяни завдали прицільного удару по евакуаційному автобусу на Сумщині, а в Румунії та Польщі пройшли президентські вибори.
Ліберальний кандидат, чинний мер Бухареста Нікушор Дан лідирує у другому турі виборів з результатом понад 54 відсотків голосів.
Румунський уряд зафіксував вірусну кампанію росії, яка намагається вплинути на виборчий процес.
Протестувальники зібрались у Будапешті в районі площі Кошута перед будівлею парламенту. Вони виступають проти нової законодавчої ініціативи прем’єра Віктора Орбана.
Ворог продовжує штурмові дії з метою витіснення українських сил з Курської області та формування зон безпеки в прикордонних районах Сумщини.
Цифрову платформу Дія планують виокремити в окрему державну компанію з потенційною можливістю виходу на IPO.
Росія затримала нафтовий танкер який вийшов з естонського порту Сілламяе. Це перший подібний випадок.
Зеленський обговорив з Венсом і Рубіо нереалістичні умови, які висувала росія на переговорах у Стамбулі.
Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська у неділю, 18 травня, зустрілись із Папою Римським Левом XIV після завершення його інавгураційної меси у Ватикані.
У межах пакета Україна отримає додаткові артилерійські гармати, а також боєприпаси, профінансовані в межах так званої чеської ініціативи.
У другий тур президентських виборів в Румунії пройшли ультраправий політик Джордже Сіміон та мер Бухареста Нікушор Дан.
Вперше в історії сучасної війни ударні БПЛА дальнього радіуса дії системно перехоплюються іншими безпілотними літальними апаратами
Росія в ніч на 19 травня 2025 року планує здійснити навчально-бойовий запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24.
Робоча група проаналізує накази та розпорядження, що надходили з різних рівнів військового управління, на предмет доцільності прийнятих рішень у бойовій обстановці.