Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Російська пропаганда поширила фейк про те, що українські військові нібито не випускають мирних жителів з міста Костянтинівка.
Склад української делегації на новому раунді переговорів з росією буде визначено виходячи з того, хто представлятиме Кремль.
Втрати російських окупантів на війні в Україні від початку року перевищили 190 тисяч вбитих.
Збитки екології від повномасштабної війни з росією оцінюються мінімум у 85 млрд євро. Бойові дії спричиняють 75 млн євро екозбитків щодня.
У Сумах у четвер, 29 травня, можна почути дивний шум. У мерії міста пояснили, що він не несе жодної загрози для місцевих жителів.
ДБР повідомило про підозру колишньому очільнику податкової Тернопільщини, який приховав у деклараціях понад 23 млн грн.
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у ЗСУ безпілотні авіаційні комплекси Батон Оптик, які працюють на оптоволокні.
Станом на 29 травня відомо, що постраждалих через наїзд машини у натовп у Ліверпулі майже 80.
Україна та МВФ на рівні персоналу домовилися про восьмий перегляд програми фінансування. Україна отримає черговий транш у розмірі близько 0,5 млрд доларів.
Радбез ООН у четвер, 29 травня, проведе важливе засідання з ініціативи України. На ньому обговорюватимуться нещодавні масовані атаки росії.
Запорізька АЕС рекордні три тижні залишається на одній лінії електропередачі. В МАГАТЕ підкреслили, що перспективи відновлення іншої лінії невідомі.
Україна вперше застосувала дрон-матку на базі ШІ, який самостійно розпізнає та обирає ціль.
СБУ та Нацполіція заблокували чотири нові схеми ухилення від мобілізації. В рамках операцій було затримано 9 осіб.
До антикорупційного суду надійшла угода зі слідством, на яку пішов очільник одного з управлінь органу.
Кількість загиблих внаслідок російського удару по селу Верхня Терса Запорізької області збільшилась до двох осіб.
Правоохоронці провели майже 50 обшуків у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі у фірмах Олександра Ярославського. Справа стосується розкрадання мільярдів гривень Кременчуцького НПЗ.
Військового з ТЦК у Харківській області було поранено внаслідок вибуху невідомого предмета, який він знайшов біля свого автомобіля.
Небажання рф передавати Україні свій меморандум говорить про те, що такий документ, швидше за все, наповнений нереалістичними ультиматумами.
ДБР завершило розслідування щодо командира 211 бригади, який покривав знущання над військовослужбовцями.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для скасування заочного запобіжного заходу, обраного фігурантці.
Іспанські правоохоронці відмовилися створювати спільну з Україною робочу групу із розслідування вбивства Андрія Портнова.
Веніславський сумнівається, що найближчим часом буде ухвалено закон про демобілізацію з огляду на нинішню ситуацію.
Суд частково підтримав клопотання захисника про зміну запобіжного заходу підозрюваному депутату.
Українські військові не дають ворогові навести понтони через Оскіл, щоби створити реальну загрозу для Куп'янська на Харківщині.
У Раді, повідомив Веніславський, працюють над тим, щоби дозволити чоловікам до 23-24 років виїжджати за кордон.
Станом на 2025 рік чисельність української армії становить від 880 до 990 тисяч осіб, детальніше – на інфографіці.
Суддя закликала колег перейти на бік росіян. Суд визнав її винною у держзраді та призначив 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Касаційна інстанція не побачила підстав для задоволення позову колишнього судді, якого звільнили з посади.
У Кремлі відмовляються негайно передати Україні свій меморандум щодо припинення вогню, називають вимогу неконструктивною.
На Херсонщині під удар потрапили двоє чоловіків віком 33 та 46 років. Обидва дістали смертельні поранення.