Липень: Росію заштормило. Колонка Леоніда Швеця
Липень змінив динаміку війни: росія посилила балістичні атаки, а Україна – удари вглиб території рф. Москва втратила очікувану підтримку США, а в Кремлі дедалі частіше говорять про затяжну кризу.
Польські прикордонники затримали групу злочинців, які переправляли українців до Великобританії.
Верховний суд Росії заборонив Мустафі Джемілєву в'їзд на територію Російської Федерації і в Крим.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) звернулася з позовом до Господарського суду міста Києва з вимогою розірвати договір про створення ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (ЗТМК), що входить в бізнес-імперію Дмитра Фірташа, на базі однойменного державного підприємства.
Столична прокуратура спільно з Управлінням захисту економіки в місті Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції затримала під час одержання хабара ректора одного з вищих навчальних закладів.
Національне антикорупційне бюро оприлюднило відео вручення повідомлення про підозру голові ЦВК Михайлу Охендовському.
У Міністерстві юстиції України розповіли, що в Нацагентстві із запобігання корупції проігнорували їхні пропозиції щодо перевірки декларацій.
Просування реформи із децентралізації нарешті стартувало. Саме в грудні відбудуться перші вибори до керівних органів у 184 об’єднаних територіальних громадах. Що показали перші результати виборів, які відбулися 11 грудня.
Генеральна прокуратура України відкрила нове кримінальне провадження проти колишнього депутата від «Партії регіонів» Олександра Єфремова.
«Слово і Діло» підготувало традиційний щотижневий огляд головних обіцянок членів Кабінету міністрів України.
ГПУ сподівається на допомогу свідків для встановлення ролі кожного зі 100 підозрюваних у причетності до катастрофи літака Malaysia Airlines, що відбулася 17 липня 2014 року в Донецькій області.
У Генеральній прокуратурі України розповіли подробиці розслідування кримінального провадження про викрадення митрополита Олександра Драбинка.
Окружний суд Амстердама виніс вердикт, згідно з яким колекція експонатів із музеїв окупованого Криму, відомих під загальною назвою «скіфське золото», буде повернута на територію України.
Прокуратурою направлений до суду обвинувальний акт щодо сєверодонецького міського голови, якого підозрюють у завданні збитків місцевому бюджету на суму понад 250 тис. грн.
Контрольний пункт в'їзду/виїзду «Майорськ» тимчасово припинив роботу через обстріл, в результаті якого загинула людина.
У Генеральній прокуратурі України вирішили збільшити обсяг підозри виконавчому директору «Харківобленерго».
Затриманий за підозрою в роботі на проросійських бойовиків полковник української армії Іван Без'язиков шокований діями правоохоронних органів.