Не тільки територія: як Білорусь обслуговує військові потреби росії
Білорусь ремонтує техніку рф та допомагає російській федерації обходити міжнародні санкції.
У результаті аварії в Польщі загинули троє українців, а прем'єр Арсеній Яценюк захотів повернути контроль над державними землями – головні події дня.
Перші результати децентралізації, обшук у співробітників УЦОЯО, новий губернатор Луганщини і новий глава «Укрнафти» – основні події цього дня.
ГПУ, СБУ і МВД провели спецоперацію у Міністерстві освіти і науки, нардепа Радикальної партії Андрія Лозового хоче заарештувати Генпрокуратура, а досьє Януковича зникло з сайту Інтерполу.
Набір до Національної поліції на Закарпатті почнеться 27 липня, а ОБСЄ констатує можливість нової ескалації конфлікту на Донбасі.
Терористи ДНР самі обстріляли Донецьк і пригрозили знищити Авдіївку, «Самопоміч» відкликає Гопко з посади голови парламентського комітету, в Литві виявлені виведені Курченком багатомільйонні кошти.
17 липня увесь світ відзначив сумну річницю катастрофи пасажирського рейсу MH17, який був збитий у небі над Донецькою областю. Поряд із найбільшою за кількістю жертв авіаційною катастрофою, топ-темою обговорень в Україні стала заява Президента про можливе військове вторгнення РФ.
Бурхливі дискусії викликали зміни до Конституції в частині децентралізації влади, і особливо – в частині вірогідного надання так званого особливого статусу Донбасу, за які парламент все ж проголосував. Підтримали депутати й законопроекти МВФ, необхідні Україні для отримання нових кредитів.
Головною новиною дня стало призначення Геннадія Москаля губернатором Закарпатської області: Президент вирішив, що здібності екс-очільника Луганщини потрібніші саме на Західній Україні. А от здібності іншого політика – прем'єр-міністра Яценюка – стали йому в нагоді під час підписання угоди про ЗВТ з Канадою.
Станом на вечір 14 липня конфлікт в Мукачевому не вичерпаний: у відповідь на блокування міліцією бійців ПС, на сайти та акаунти силових структури і Президента посипалися хакерські атаки. Тим часом на зовнішньоекономічному фронті «потеплішало»: кредитори України, схоже, нарешті погодились на поступки.
Доки у Закарпатському Мукачевому тривають розбірки за участі «Правого Сектора», правоохоронців та представників народного депутата Михайла Ланьо, на Донбасі зведення фортифікаційних споруд на лінії зіткнення з бойовиками підходить до логічного завершення.