Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
США завдали п’ять нових ударів по військових цілях хуситів, серед яких вперше зафіксували підводний дрон.
Відносини між Сербією і рф можуть погіршитися через смерть у в'язниці російського політика Олексія Навального, заявив президент Сербії Александар Вучич.
Японія залучить приватний сектор для продовження довгострокової допомоги Україні, оскільки це має важливе значення для відновлення та реконструкції нашої України.
Затягування Конгресом ухвалення рішення щодо військової допомоги Києву може зашкодити економічним інтересам США.
Стрічка 20 днів у Маріуполі отримала премію Британської академії кіно та телевізійних мистецтв (BAFTA) як найкращий документальний фільм.
Зловмисники зламали акаунт Української правди у соцмережі X і сайт видання Liga.net, та опубліковали фейкову інформацію.
Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактами розстрілів беззбройних українських військовополонених у Донецькій області.
Угоди у сфері безпеки, які Україна нещодавно підписала з Францією та Німеччиною, трохи відрізняються одна від одної. Про це розповіли у ОП.
Греція, Кіпр та Франція заблокували постачання турецьких безпілотників Bayraktar та артилерійських снарядів для потреб України.
Російська окупаційна армія завдала серії ударів по населених пунктах Нікопольського району. Є постраждалий та руйнування.
Виведення українських військ з Авдіївки завершено, ЗСУ зазнали під час цієї операції мінімальних втрат. Про це повідомили в ОСУВ Таврія.
Окупанти ймовірно розстріляли 6 полонених військових, які залишились в Авдіївці на позиції Музей після відходу української армії. Наразі у ЗСУ не спростовують та не підтверджують цю інформацію.
У Сумській області вдалося знищити ворожий пристрій для далекого візуального спостереження, що автономно фіксує живу силу та техніку.
Американські сенатори представлять у Конгресі резолюцію, яка засуджує відступ уряду Угорщини від принципів демократії. Про це повідомляють ЗМІ.
За словами віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Україна і США можуть підписати безпекову угоду і до ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні в липні.
Влада Німеччини зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів, скоєних російськими військами в Україні.
На полях Мюнхенської конференції з безпеки міністр закордонних справ Китаю запевнив, що Пекін не користується жодними перевагами ситуації і не продає летальну зброю в зони конфлікту або сторонам конфлікту.
Кремль виділив російським школам кошти на закупівлю обладнання для уроків із розробки, виробництва та експлуатації FPV-дронів.
Росіяни блокують трансляцію українських медіа в окупації та масово під'єднують російське супутникове телебачення.
Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн незабаром оголосить про намір йти на другий термін, повідомляє німецьке видання Bild.
Внаслідок атаки по селищу Борова Харківської області пошкоджень зазнали житлові будинки, лікарня й дитячі садки.
Правоохоронці встановили тип ракет, якими окупанти обстріляли Слов'янськ та Краматорськ 17 лютого.
Двох українських військовослужбовців, які потрапили у полон до рук російських окупантів на сході України, розстріляли.
Франція розробляє дрони-камікадзе й найближчими тижнями Україна однією з перших отримає ці безпілотники.
Заступник голови Радбезу російської федерації Дмитро Медведєв знову пригрозив країнам США і Європи ядерною війною, якщо рф повернуть до визнаних кордонів 1991 року.
У перспективі декількох місяців можливо буде організувати виробництво близько 100 подібних дронів на місяць.
Окупаційні війська вже намагаються наступати на населений пункт Ласточкине поблизу Авдіївки. Там за добу було відбито 14 атак.
Британські розвідники припускають, що командувача Чорноморського флоту адмірала Віктора Соколова зняли з посади після знищення десантного корабля Цезаря Кунікова.
Уряд Ізраїлю хотів би укласти ще одну угоду про звільнення заручників з полону ХАМАС. Проте навіть якщо угоди буде досягнуто, Ізраїль все одно увійде в Рафах.
Росія хотіла обміняти опозиціонера Олексія Навального на російського агента Вадима Красикова й проводила щодо цього перемовини з США та Німеччиною.