«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Антикорупційний суд підтримав частково прохання прокурора САП про зміну запобіжного заходу підозрюваному фігуранту.
Антикорупційна прокуратура закінчила досудове розслідування зверненням до суду з обвинувальним актом стосовно розшукуваного фігуранта.
Апеляційна інстанція швейцарського суду підтримала скаргу сторони захисту на обвинувальний вирок колишньому члену парламенту.
Касаційна інстанція відкрила провадження за скаргою сторони захисту засуджених на обвинувальний вирок.
Сьогодні у другій половині доби графік відключення електрики буде жорсткішим. Причина – сильна спека.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу фігуранту.
Антикорупційний суд не побачив підстав для задоволення скарги сторони захисту ексглави Міненерго на процесуальну дію.
У Б'лгороді та області зникла електрика. Проблеми, як заявляють, пов'язані із зовнішнім технологічним впливом на енергооб'єкт.
У Київській області внаслідок вчорашньої атаки пошкоджено приватні будинки, склади, автомобілі та будівлю пожежно-рятувального підрозділу. Постраждали троє людей.
Північна Корея поки що не оголошувала про відправку військ для підтримки російської агресії проти України, незважаючи на повідомлення деяких ЗМІ.
У понеділок, 1 липня, графіки відключень світла діятимуть протягом доби. Про це повідомили в Укренерго.
На шахті у селі Межиріччя Червоноградського району сьогодні сталася надзвичайна ситуація: на глибині понад 500 метрів обвалився ґрунт.
Сьогодні близько 14:30 у Запоріжжі пролунав потужний вибух. Росіяни атакували один із обʼєктів критичної інфраструктури.
Рада ЄС 29 червня ухвалила обмежувальні заходи, спрямовані проти білоруської економіки, з огляду на участь режиму в незаконній війні росії проти України.
В Україні можуть запровадити податок на криптовалюту та інші віртуальні активи. Відповідний закон допоможе розробити МВФ.
Україна залучила аварійний імпорт електроенергії з Польщі, Румунії та Словаччини, в енергосистемі ще складна ситуація.
У Вінницькій міській раді прийняли рішення виділити майже 200 млн грн на військові облігації. За ці кошти держава може закупити важке озброєння
У МВФ погодили надання Україні нового траншу на суму 2,2 мільярди доларів. Українська економіка залишається стійкою.
У суботу, 29 червня, графіки відключень світла діятимуть протягом доби. Про це повідомили в Укренерго.
Антикорупційний суд частково підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії запобіжного заходу.
Антикорупційна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього очільника сільської ради.