Паливний колапс у Криму: що чекає на окупований півострів
Удари українських безпілотників призвели до нестачі пального в окупованих районах півдня України.
Російські війська протягом дня завдали ударів по Нікопольському та Синельниківському районам Дніпропетровщини. Внаслідок атак загинули і постраждали цивільні.
Міністр оборони Литви Довіле Шакалієне заявила, що Вільнюс допоможе закупити Patriot для України.
Загалом у Дніпрі та районі через масовану комбіновану атаку загинули три людини та шестеро постраждали.
На аеродромі Армавір у російському Краснодарському краї був знищений навчально-бойовий винищувач СУ-27УБ.
Влада Камбоджі закликала до негайного припинення вогню з Таїландом, внаслідок якого загинуло вже понад 30 людей, зокрема цивільні.
Внаслідок сьогоднішнього нічного удару по Харкову поранення отримали шість осіб, серед них – двоє дітей.
Російський безпілотник вдень 26 липня влучив у будівлю обласної військової адміністрації у Сумах. Відео атаки опублікував місцевий нардеп.
Українським бійцям вдалося відтиснути росіян на Сумському напрямку. Плани ворога було зірвано.
У росії атакували оборонний завод Сигнал, на якому виготовляють засоби радіоелектронної боротьби для літаків та наземних об'єктів.
Російські війська атакували Україну 208 безпілотниками та 27 ракетами. ППО збила 183 дрони та 17 ракет.
Російські війська втратили за 25 липня на фронті 1080 солдатів, 7 танків та 35 артилерійських систем.
Вночі через російську атаку на Дніпро та область виникли пожежі. Двоє людей загинули, 5 постраждали.
Вночі 26 липня Харків перебував під масованою комбінованою атакою росії. Окупанти атакували керованими авіабомбами, балістичними ракетами та дронами-камікадзе.
Президент Володимир Зеленський доручив підготувати технологічну Ставку, на якій обговорюватиметься виробництво дронів-перехоплювачів.
Окупаційні війська рф у п'ятницю, 25 липня, атакували цивільних у селі Приморське Запорізької області. Внаслідок удару загинули двоє людей.
У Харкові завершили аварійно-рятувальні роботи на місці російського авіаційного удару по медустанові в Індустріальному районі.
Мільярдер Ілон Маск наказав відключити супутникову мережу Starlink на території Херсонської області, коли там відбувався наступ ЗСУ.
Системи протиповітряної оборони, закуплені союзниками у рамках плану США та НАТО, вже готуються до передачі Україні.
Внаслідок чергових ударів російської армії у Донецькій області загинули щонайменше двоє людей. Ще шестеро цивільних зазнали поранень.
Україна може виробляти до 8 мільйонів дронів на рік, але фінансування дозволяє закупити лише частину. Сили оборони отримують менше половини від потенціалу.
У п'ятницю, 25 липня, російська армія вдарила дроном по комунальниках у Херсоні. Внаслідок атаки загинув чоловік, ще двоє дістали тяжкі травми.
Німецька компанія Hensoldt поставить Україні радари TRML-4D та SPEXER на понад 340 млн євро для посилення протиповітряної оборони.
У п'ятницю, 25 липня, російські війська вдарили авіабомбами по медзакладу в Харковi. Відомо про щонайменше одного загиблого та шiстьох постраждалих.
У ніч на 25 липня безпілотники вразили два важливі підприємства ВПК рф – Невинномиський азотний та Котовський пороховий заводи.
Перші зенітно-ракетні системи Patriot вже прибули в Україну з Німеччини. Постачання було відновлено після ракетної атаки на Київ 4 липня.
У ніч на 25 липня російські війська атакували Україну 61 безпілотником та 2 ракетами. Сили ППО знешкодили 54 цілi.
Дрони атакували хімзавод Невинномиський Азот у Ставропольському краї рф. Це вже друга атака на пiдприємство за два місяці.
Російська армія за минулу добу втратила 980 солдатів з особового складу, а також технiку. Загальні втрати російської армії в Україні становлять 1 мільйон 47 тисяч 250 осіб.
США затвердили два пакети військової допомоги Україні на $330 мільйонів. Один із них стосується обслуговування систем ППО, інший – ремонту та модернізації САУ M109.
Російські війська протягом дня завдали ударів по Нікопольському та Синельниківському районам Дніпропетровщини. Внаслідок атак постраждали цивільні.