Трегубов Віктор

Журналіст, блогер.

Читати про автора

Журналіст, блогер.

Два порядки денних. Колонка Віктора Трегубова

В українській - і не тільки - демократії є одна критичної важливості проблема. І, здається, настав час про це поговорити.

Тріщина в «русском мире». Колонка Віктора Трегубова

Про визнання Синодом Церкви Еллади Православної Церкви України. І чому події, котрі відбуваються зараз - історичні, можливо, не тільки для нашої країни.

Повернення територій: всі можливі варіанти

Україна – жертва агресії і повинна повернути свої території. Віктор Трегубов описав всі можливі варіанти вирішення конфлікту з Росією.

Таксист розправив плечі

Кожна людина з подивом виявила, що вона може прокричати свою унікальну (насправді, ні) думку для нескінченно широкої аудиторії.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень екшену

Провокації за участю нардепів на Майдані, виключення Артеменка з фракції «Радикальної партії», візит Савченко до окупованого Донецька – ці та інші новини тижня, що минає, в традиційному огляді Віктора Трегубова.

Перемога, яку варто відсвяткувати. Віктор Трегубов про рішення голландського парламенту

Несподівано приємною новиною четверга стали результати голосування нижньої палати голландського парламенту, який підтримав ратифікацію Угоди про асоціацію ЄС з Україною. Про яку тенденції говорить цей факт, розмірковує журналіст Віктор Трегубов.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень розмежування

Журналіст Віктор Трегубов у своєму традиційному авторському огляді говорить про найважливіші події тижня, що минає.

Вугілля як проблема. Колонка Віктора Трегубова

Блокада Донбасу – те неоднозначне питання, для отримання відповіді на яке потрібно нарешті створити в Україні по-справжньому експертну та незаангажовану міжгалузеву інституцію. Інакше ми ризикуємо загубитися серед «зрад» і «перемог», вважає журналіст Віктор Трегубов.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень Авдіївки

Бойовики використовують «Гради» в Авдіївській промзоні, український літак був обстріляний Росією над Чорним морем і продовження торгової блокади – всі найважливіші події тижня в огляді блогера Віктора Трегубова.

Авдіївка: ефективність – як на Майдані. Колонка Віктора Трегубова

Після подій на Євромайдані та війни на Донбасі українці вже не бояться й не панікують, а відповідально вирішують проблему в Авдіївці, вважає блогер Віктор Трегубов.