Трегубов Віктор

Журналіст, блогер.

Читати про автора

Журналіст, блогер.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень екшену

Провокації за участю нардепів на Майдані, виключення Артеменка з фракції «Радикальної партії», візит Савченко до окупованого Донецька – ці та інші новини тижня, що минає, в традиційному огляді Віктора Трегубова.

Перемога, яку варто відсвяткувати. Віктор Трегубов про рішення голландського парламенту

Несподівано приємною новиною четверга стали результати голосування нижньої палати голландського парламенту, який підтримав ратифікацію Угоди про асоціацію ЄС з Україною. Про яку тенденції говорить цей факт, розмірковує журналіст Віктор Трегубов.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень розмежування

Журналіст Віктор Трегубов у своєму традиційному авторському огляді говорить про найважливіші події тижня, що минає.

Вугілля як проблема. Колонка Віктора Трегубова

Блокада Донбасу – те неоднозначне питання, для отримання відповіді на яке потрібно нарешті створити в Україні по-справжньому експертну та незаангажовану міжгалузеву інституцію. Інакше ми ризикуємо загубитися серед «зрад» і «перемог», вважає журналіст Віктор Трегубов.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень Авдіївки

Бойовики використовують «Гради» в Авдіївській промзоні, український літак був обстріляний Росією над Чорним морем і продовження торгової блокади – всі найважливіші події тижня в огляді блогера Віктора Трегубова.

Авдіївка: ефективність – як на Майдані. Колонка Віктора Трегубова

Після подій на Євромайдані та війни на Донбасі українці вже не бояться й не панікують, а відповідально вирішують проблему в Авдіївці, вважає блогер Віктор Трегубов.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Блокадний тиждень

Блокування в'їздів до Києва й залізниці, що веде в «ЛНР», переозброєння армії, отруєння Кононенка та скандал навколо «Укрзалізниці» – всы найважливіші події тижня в огляді блогера Віктора Трегубова.

Про неправильну хунту. Колонка Віктора Трегубова

Три роки потому після подій на Євромайдані в Запоріжжі в день убивства Юрія Вербицького, Сергія Нігояна таі Михайла Жизневського відбувся турнір імені бійця «Беркута», загиблого на Майдані. Свою думку, чому так сталося, висловлює блогер Віктор Трегубов.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень прощань

Скандал на СТБ і вигнання Савченко з комітету Верховної Ради з нацбезпеки. Огляд головних подій минулого тижня від Віктора Трегубова.

Попереду планети всієї. Віктор Трегубов про Трампа й запит на популізм

Сьогодні американці урочисто відсвяткують саджання в найбільш значне на планеті крісло масштабованого Ляшка. Свої думки про те, чому так сталося і чи триватиме це довго, висловив блогер Віктор Трегубов.