Павлюк Святослав

Скасування регулювання цін на газ: чи можливе та за яких умов

Нафтогаз України пропонує відмовитися від регульованих урядом цін на газ для населення. Більше знають експерти.

За яких умов «Нафтогаз» зможе безкоштовно встановити лічильники та кому?

Гройсман вимагає від НАК почати безкоштовне встановлення лічильників. У компанії говорять, що встановлять лічильники лише своїм прямим клієнтам. Завершити встановлення лічильників прем'єр обіцяв ще в 2017 році.

Перевірки та монетизація: що чекає субсидіантів

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні 2019 року одержували 3649 тис. домогосподарств, у той час як у грудні 2018 року - 3916,8 тис.

Через борги за комуналку – повістка до суду. З чим проблеми та що загрожує неплатникам?

Заборгованість мешканців Деснянського району за комунальні послуги становить понад 20 мільйонів гривень. Подані позови на стягнення 6 мільйонів гривень боргу.

Чи допоможуть «теплі кредити» заощаджувати на комуналці?

Учасники урядової програми «теплі кредити» економлять на комунальних рахунках від 20% до 50% і навіть більше, заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Чи так це, розбирались експерти.

Ціни на газ в Україні: чи є можливість зменшити рахунки

Ціна на газ для населення з 1 листопада зросла на 23,5 відсотки – до 8 тисяч 550 гривень за тисячу кубометрів. Про тарифну політику поговорили з експертами.

У киян найдешевше світло в ЄС. Що впливає на ціну та чого чекати споживачам?

У Нафтогазі заявили, що вартість електроенергії для побутових споживачів у Києві найнижча в Європі й становить 3,64 євроцента за кіловат-годину.

Виплата субсидій: чого чекати українцям та з чим будуть проблеми

Механізм повної монетизації субсидій запрацює з 1 січня 2019 року, говорять у Мінсоцполітики. Про ситуацію з виплатами більше знають експерти.

Опалювальний сезон на старті: що допоможе заощадити на комуналці

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться 15 жовтня. Комунальні тарифи продовжать зростати. Чи є варіанти заощадження, міркували експерти.

В Україні знову зростуть тарифи. Чи є способи заощадити?

Український уряд домовився з МВФ про поступове підвищення ціни на газ для населення. До 2020 року вона повинна досягти рівня імпортного паритету.