Павлюк Святослав

Виплата субсидій: чого чекати українцям та з чим будуть проблеми

Механізм повної монетизації субсидій запрацює з 1 січня 2019 року, говорять у Мінсоцполітики. Про ситуацію з виплатами більше знають експерти.

Опалювальний сезон на старті: що допоможе заощадити на комуналці

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться 15 жовтня. Комунальні тарифи продовжать зростати. Чи є варіанти заощадження, міркували експерти.

В Україні знову зростуть тарифи. Чи є способи заощадити?

Український уряд домовився з МВФ про поступове підвищення ціни на газ для населення. До 2020 року вона повинна досягти рівня імпортного паритету.

Підвищення цін на газ. По кому вдарить найбільше та якими будуть наслідки?

Міністр енергетики Ігор Насалик підтвердив підвищення цін на газ. ЗМІ називають цифру 23,5 відсотки. Про наслідки розповіли експерти.

Чому скорочуються субсидії та що пропонує МВФ

Дані Держстату свідчать про скорочення субсидій у червні на 40 відсотків і в липні на 29 відсотків. Більше про тенденцію знають експерти.

В Україні з 1 серпня зростуть тарифи на тепло. Як зменшити рахунки?

В Україні з 1 серпня зростуть тарифи на тепло. Як споживачам заощадити, міркували разом з експертами.

Чому в Україні знову зростуть ціни на воду?

У Київводоканалі попередили про те, що в 2019 році тариф на послуги з водопостачання та водовідведення в середньому збільшиться на 49,6 відсотка й становитиме 23,17 гривні.

Нові правила нарахування субсидій: кого позбавлять виплат?

На українців чекають певні нововведення в розрахунках субсидій за комунальні послуги в новому опалювальному сезоні. Що саме зміниться, розбиралися разом з експертами.

Масштабне відключення води в Києві: аварійний стан мереж та пошуки фінансування

Мешканці відразу кількох районів столиці залишаться без централізованого водопостачання. Про зношення водопровідних станцій, пошуки фінансування й тарифи розповіли експерти.

Що допоможе зменшити ціну на газ та яка тенденція на ринку?

Президент України переконаний, що вдасться переконати кредиторів не підвищувати ціни на газ. Чому в Україні весь час коливаються ціни на газ та як зменшити його вартість, міркували експерти.