Олещук Петро

У чому помилки судового процесу над Януковичем та чому досі немає результату?

Народний депутат від Опозиційного блоку Михайло Добкін погодився надати свідчення на суді над Віктором Януковичем. У чому помилки судового процесу, розбирались експерти.

З якою метою в Москві влаштували прес-конференцію Януковича?

Екс-президент України Віктор Янукович сьогодні, 2 березня, провів у Москві прес-конференцію. Навіщо це потрібно Москві, розповіли експерти.

Справа про держзраду: про що свідчить процес над Януковичем?

Екс-президент України Віктор Янукович, який звинувачується в держзраді, анонсував прес-конференцію в Москві. Про те, які висновки можна зробити після допитів, розповіли експерти.

Держзрада Януковича: про що свідчить допит президента в режимі відеоконференції

Суд схвалив допит глави держави в режимі відеоконференції у справі Януковича, а в ГПУ тим часом заявили, що захист Януковича злякався ставити запитання Порошенку. Оцінили ситуацію експерти.

Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове: три роки Мінських угод та курс на перезавантаження

Глава держави пообіцяв, що Мінськ не буде продовжений до 2016 року, але не дотримав слова. Слово і Діло підбило підсумки й спробувало розібратися, чи можлива зміна формату через три роки.

«Антибандерівський» закон: на кого не діє та в чому особливості польської заборони

Загострення між Польщею та Україною не згасає. Цього разу у Варшаві хочуть ухвалити антибандерівський закон, який передбачає штрафи та тюремне ув'язненя до 3 років. Оцінили ситуацію експерти.

Саакашвілі на волі: протестний потенціал, загроза для влади та позиція США

Марш за імпічмент президента в столиці пройшов удруге, а сам організатор протестів уже на волі. Захід при цьому робить стримані заяви. Оцінку ситуації дали експерти.

«Грузинський слід» розстрілів на Майдані: можливості ГПУ та судові перспективи справи Саакашвілі

Саакашвілі вже доправили до зали Печерського суду. Сьогодні спливає термін його тримання під вартою. Про грузинський слід у справі Майдану та судові перспективи розповіли експерти.

Безконтрольний лотерейний бізнес: хто цим користується й скільки втрачає Україна

Питання легалізації грального бізнесу та ліцензування лотерей в Україні порушувалося неодноразово, але досі гальмується. Оцінку ситуації дали експерти.

Видача Умерова та Чийгоза Туреччині: саме в таких випадках слова про підтримку набувають сенсу

Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова видали Туреччині, згодом їх відправлять в Україну. Про помилування до Путіна вони не зверталися. Як оцінюють такий прецедент експерти?