КНДР причетна до війни в Україні – президент Південної Кореї

Читать на русском
Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль заявив, що війна між Україною та росією та конфлікт між Ізраїлем та ХАМАСОМ мають пряме та непряме відношення до Північної Кореї.
Фото: delo.ua

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль заявив, що КНДР причетна до війни в Україні, а також до конфлікту між Ізраїлем і ХАМАС.

Про це повідомляє Yonhap.

Як Північна Корея підтримує російську агресію проти УкраїниПівнічна Корея з 2014 року підтримує російську агресію проти України, визнала анексію територій і постачає рф зброю. Докладніше – на інфографіці.

Під час зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном президент Юн Сук Йоль закликав підтримувати спільну оборону проти провокацій КНДР. Він, зокрема, наголосив на важливості для військових Південної Кореї і США бути пильними та готовими швидко й рішуче відповісти на будь-які провокації з боку Північної Кореї.

Лідер Південної Кореї припустив, що КНДР здатна на важко передбачувані атаки, що нагадують тактику ХАМАС.

Крім того, Юн Сук Йоль заявив, що війна між Україною та росією та конфлікт між Ізраїлем та ХАМАСОМ мають пряме та непряме відношення до Північної Кореї.

Ймовірно, лідер Республіки Корея мав на увазі поглиблення військового співробітництва між КНДР та росією, а також те, що Північна Корея передала росії зброю та боєприпаси для ведення війни в Україні.

Остін запевнив, що президент США Джо Байден прихильний до подальшого зміцнення південнокорейсько-американського альянсу більше, ніж будь-коли.

Нагадаємо, у Південній Кореї заявили, що не ігноруватимуть співпрацю КНДР та Росії.

У той же час, Північна Корея заявила про зміцнення відносин з росією.

Раніше Україна та Південна Корея уклали угоду про кредити на пільгових умовах.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал