Медведєв пригрозив Гаазькому суду ударом гіперзвукової ракети за ордер на арешт путіна

Читать на русском
Дмитро Медведєв заявив, що по будівлі Міжнародного кримінального суду в Гаазі можна завдати точкового удару гіперзвуковою ракетою Онікс.

Дмитро Медведєв за кілька днів після видачі ордера на арешт володимира путіна пригрозив Міжнародному кримінальному суду в Гаазі ударом гіперзвукової ракети.

Свій пост колишній російський президент та прем'єр опублікував у Telegram.

«У радіоактивний попіл»: проти кого росія погрожувала застосувати ядерну зброюХто з російських політиків та яким країнам погрожував ядерною зброєю – на інфографіці. Найбільше погроз озвучує Медведєв.

«Судді МКС розійшлися марно. Дивіться, мовляв, ми хоробрі, не обісрались підняти руку на найбільшу ядерну державу. На жаль, панове, всі ходять під Богом та ракетами. Цілком можна уявити точкове застосування гіперзвукового «Онікса» з Північного моря з російського корабля по гаазькій будівлі суду. Його не збити, на жаль. І суд – лише убога міжнародна організація, а не населення країни НАТО. Тому й війну не розпочнуть. Побояться. І шкодувати ніхто не буде. Тож громадяни судді уважно дивіться у небо», – погрожує Медведєв.

Російський політик заявив про «неефективність» системи міжнародного публічного права. На його думку, всі акти Генасамблеї, Радбезу ООН та інших інститутів є «несправедливими», тому країни не хочуть їх виконувати.

Судити ж країну та її лідерів, на думку Медведєва, можна лише у двох випадках: коли сама країна «дико ослабла, майже втратила суверенітет і зважилася визнати суд над собою» і коли країна програла війну та капітулювала.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт президента рф володимира путіна, а також уповноваженого з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Тепер путіну загрожує арешт у країнах, які ратифікували Римський статут та визнають юрисдикцію суду. Це більше ніж 120 країн, список – на інфографіці.

У МЗС росії заявили, що для них рішення Міжнародного кримінального суду жодного значення не мають.

За інформацією української розвідки, після рішення МКС у кремлі шукають наступника путіна.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал