У Грузії підрахували, наскільки зросла кількість приїжджих росіян на тлі мобілізації

Читать на русском
Кількість громадян росії, які перетинають кордон з Грузією, збільшилася майже вдвічі після оголошеної в рф мобілізації.
newsgeorgia.ge

Кількість громадян рф, які перетинають кордон з Грузією, збільшилася майже вдвічі після оголошеної в росії мобілізації.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Грузії Вахтанг Гомелаурі, пише видання «Новини-Грузія».

Аналітик оцінив ймовірність бунту в росії через мобілізаціюВсі військові експерти були шоковані поведінкою росіян – замість опору вони вважали за краще розбігатися або тупо йти на забій

«Приблизно 4-5 днів тому кількість громадян, які щодня приїжджають з росії, була 5-6 тисяч, а тепер вона зросла до 10 тисяч. Збільшення десь на 40-45%», - повідомив міністр.

Гомелаурі не назвав точну кількість громадян росії, які в'їхали до Грузії з 21 вересня, однак зазначив, що озвучена журналістами цифра в 250 тисяч людей неправильна. Крім цього, додав він, приблизно 60% росіян, які прибувають у ці дні, згодом залишають країну.

За словами міністра, на КПП «Верхній Ларс» спрямовані додаткові сили поліції на випадок, якщо «потрібно когось вивести, затримати чи видворити».

Водночас грузинська митниця перейшла на надзвичайний режим роботи.

У пошуках альтернативних пунктів контролю Тбілісі також розпочав переговори з митними адміністраціями сусідніх країн – Туреччини, Азербайджану та Вірменії, пише видання.

Нагадаємо, росія розгорне мобілізаційний пункт на кордоні з Грузією, на контрольно-пропускному пункті «Верхній Ларс», де зібралися кілометрові черги з охочих виїхати з країни.

У рф з 21 вересня триває мобілізація. За даними ЗМІ, за перші чотири дні з росії втекли вже понад 260 тисяч чоловіків.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: