Лукашенко заявив, що Білорусь не прагне воювати в Україні

Читать на русском
Згідно з його словами, українська сторона нібито зацікавлена в тому, щоб виставити росію і Білорусь фашистами.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не прагне воювати в Україні, оскільки, за його словами, його країні ця війна не потрібна.

Про це повідомляє білоруське видання «БЕЛТА».

Як заявив лідер білоруського режиму на зборах з нагоди Дня незалежності, його країну нібито намагаються втягнути у війну в Україні.

«Мета одна - одним махом розібратися і з росією, і з Білоруссю. Вони нібито переживають, заявляють з України, що не хотіли б, щоб білоруські війська вторглися через північний кордон в Україну. Та не слухайте їх! Вони були б раді, я це знаю точно, якби ми туди увійшли», - зазначив він.

Створення Союзної держави та «Іскандери» для Білорусі: головні тези зустрічі путіна та ЛукашенкаЛукашенко заявив путіну, що ізоляція Литвою Калінінграда – фактично оголошення війни. Також росія та Білорусь дійшли згоди щодо створення Союзної держави між країнами.

Згідно з його словами, українська сторона нібито зацікавлена в тому, щоб «виставити росію і Білорусь фашистами».

«Ще раз повторюю вам те, що говорив рік і більше тому: ми не прагнемо воювати в Україні. Нам ця війна абсолютно не потрібна», - додав Лукашенко.

Нагадаємо, що Подоляк висловився щодо існуючих ризиків можливого нападу Білорусі.

Раніше Зеленський закликав білорусів не воювати за Лукашенка та путіна.

Окрім цього, у Білорусі вирішили продовжити навчання збройних сил на полігонах ще щонайменше на тиждень - до 9 липня.

Також нагадаємо, що міжнародні партнери України та розвідка стверджують, що наразі відсутні ознаки формування ударних угруповань на території Білорусі. Проте залишається загроза провокацій.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: