Мультитест-2022: сьогодні останній день реєстрації на додаткову сесію

Читать на русском
В Україні 20 червня останній день реєстрації абітурієнтів на додаткову сесію національного мультипредметного тестування.
Фото Слово і діло

В Україні 20 червня останній день реєстрації абітурієнтів на додаткову сесію національного мультипредметного тестування (НМТ).

Про це повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет у Telegram.

Вступна кампанія під час війни: чому мультитест для випускників викликає занепокоєнняЯкі побоювання виникають щодо мультипредметного тесту та у чому його переваги, читайте у матеріалі Слово і діло.

«Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Щоб взяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, а й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня», – написав він.

За даними Українського центру оцінки якості освіти, з початку додаткового періоду створено понад 16 тисяч реєстраційних карток, проте на сьогодні зареєстровано лише 763 учасники, які надіслали документи для участі у НМТ.

Якщо немає можливості скористатися поштою, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначеного у реєстраційному повідомленні. Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, не зможуть взяти участь у НМТ.

Нагадаємо, здати мультитест абітурієнти матимуть змогу і за кордоном.

У МОН розповіли, коли випускники шкіл отримають атестати.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: