Рак та ще кілька тяжких хвороб: у розвідці поділилися інформацією про стан путіна

Читать на русском
Президент росії володимир путін дійсно тяжко хворий. Але сподіватися, що він загине завтра, не варто, заявили у ГУР.
epa.eu

Президент росії володимир путін дійсно важко хворий. Він значно скоротив доступ людей до себе. А інформацію про реальний стан справ на фронті він отримує дуже обмежено.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю «УП».

Отруєння, хвороба чи нещасний випадок: російська еліта розглядає сценарії усунення ПутінаУ середовищі російської політичної та бізнесової еліти формується група впливових осіб, які розробляють сценарії усунення Володимира Путіна від влади.

Зокрема, йому було поставлене запитання: У нього (путіна – ред.) справді рак?

«Так, ми повністю підтверджуємо цю інформацію. У нього кілька тяжких захворювань, одне з яких – рак. Але сподіватися на те, що путін загине завтра, не варто. У нього, як мінімум, кілька років ще є. Подобається це нам чи ні, але це правда», - сказав він.

На думку начальника ГУР, зараз психоемоційний стан путіна не найкращий, він розгублений.

«Тут ми можемо дуже багато сперечатися, в якому стані може бути диктатор, який думав, що за три дні захопить всю країну і підніме російський прапор на будівлі адміністрації в Києві. І який третій місяць, проголошуючи, що має другу (а іноді й першу) армію світу, не може впоратися, за його словами, «з відсталою недодержавою Україною», - зазначив Буданов.

У розвідці також підтвердили, що сьогодні доступ до путіна має дуже мало людей.

«Говоритиму без прізвищ: він значно скоротив доступ людей до себе. До нього зараз заходить досить незначна кількість людей. Всіх інших він тримає дистанційно», - заявив глава ГУР.

Щодо інформації про війну в Україні, то президент рф отримує досить обмежені дані, оскільки «визнати поразки та прорахунки насамперед страшно виконавцям».

Буданов також озвучив думку, що путін, незважаючи на свою хворобу, найімовірніше, боїться серйозно готувати наступника, «розуміючи, що під час підготовки цей наступник може захотіти сісти в крісло трохи раніше, ніж захоче путін».

Нагадаємо, колишній голова МІ-6 прогнозує, що путін у 2023 році вже не буде президентом. І пов'язано це не з війною в Україні, а зі станом здоров'я.

Колишній британський шпигун Крістофер Стіл також заявляв, що володимир путін «серйозно хворий». Він же прогнозував, що війна в Україні може закінчитися шляхом відстороненням від влади, або його вб'ють свої ж люди.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал