Гарнізон «Маріуполь» виконав завдання, віддано наказ зберегти життя – Генштаб

Читать на русском
Командири підрозділів на Азовсталі отримали наказ від вищого військового командування зберегти життя особового складу.

У Генштабі ЗСУ заявили, що гарнізон «Маріуполь» виконав поставлене бойове завдання, командирам підрозділів віддано наказ зберегти життя особового складу.

Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ та заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Facebook.

«Вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на «Азовсталі», зберегти життя особового складу. Триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України», - зазначається у повідомленні.

У Генштабі нагадали, що розпочалася евакуація 53 тяжкопоранених військовослужбовців, яких доставлено до медичного закладу у Новоазовську, а ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.

«Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території «Азовсталі», тривають», - підкреслили в Генеральному штабі.

У Маріуполі виявили вже четверте масове поховання – «Схеми»Як зазначають журналісти, це вже четверте місце масового поховання, яке вдалося встановити за допомогою інформації від місцевої влади та супутникових знімків.

Водночас, заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що спільно ГУР Міноборони, ЗСУ, Національна Гвардія, Прикордонна служба розпочали операцію з порятунку заблокованих на території комбінату «Азовсталь» оборонців Маріуполя.

«Завдяки оборонцям Маріуполя ми отримали критично важливий час на формування резервів, перегрупування сил та отримання допомоги від партнерів. Всі поставлені командуванням завдання оборонці Маріуполя виконали у повному обсязі. На жаль, ми не маємо можливості деблокувати Азовсталь військовим шляхом. Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя», - наголосила Маляр.

Раніше командир полку «Азов» Денис Прокопенко записав звернення, у якому заявив, що вони виконали завдання, і що він хоче зберегти життя підлеглим.

Нагадаємо, як нещодавно ЗМІ повідомили, що з території блокадного заводу «Азовсталь» у Маріуполі виїхав десяток автобусів з українськими військовими.

Пізніше президент Зеленський у зверненні підтвердив, що операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал