Мер Мукачева Балога проголосував за високу премію та надбавку самому собі ‒ НАЗК

Читать на русском
Мер Мукачева Андрій Балога проголосував за те, щоб отримати високу премію та надбавки за досягнення у праці.
Zak Insider

Мукачівський міський голова Андрій Балога всупереч Закону «Про запобігання корупції» 26 листопада 2020 року проголосував на сесії міськради за те, щоб отримати високу премію та надбавки.

Про це «Слово і діло» повідомили в Національному агентстві із питань запобігання корупції.

У відповідному рішенні Мукачівської міськради йдеться про те, що окрім окладу та надбавки за ранг держслужбовця та вислугу років, міський голова щомісячно отримує надбавку за високі досягнення у праці ‒ додатково 50% та премію ‒ 55%.

Також Андрій Балога проголосував за те, щоб отримати матеріальну допомогу для вирішення матеріально-побутових питань ‒ в розмірі, що не перевищує середньомісячної зарплати; та допомогу для оздоровлення при виході у відпустку у розмірі, що не перевищує середньомісячної зарплати.

Місцеві вибори: кого обирали мерами облцентрів у 2006-2020 рокахВ Україні відбулися чергові місцеві вибори. Слово і діло пропонує подивитися, хто очолював облцентри з 2006 року.

Андрій Балога сам публічно не оголосив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та взяв участь у голосуванні за проєкт рішення Мукачівської міської ради «Про умови праці Мукачівського міського голови Мукачівського району Закарпатської області».

В НАЗК констатують, що такі дії підпадають під адміністративну відповідальність за ч. 1,2 ст. 172-7. Якщо його провину визнає суд, очільник міста буде змушений сплатити штраф від 3,4 тис. до 6,8 тис. гривень.

У Мукачівській міській раді стверджують, що протягом 2017-2020 років Андрій Балога перераховував весь свій дохід від роботи міським головою на благодійність.

Згідно з даними декларації Андрія Балоги за 2020 рік, основний дохід (понад 5 млн. грн.) його родина отримує за рахунок прибутку від комерційної діяльності компаній, якими володіє його дружина Едіта Балога.

Нагадаємо, раніше «Слово і діло» писало, що Солом'янський суд почав розгляд справи про численні порушення партії «‎Перемога Пальчевського».

Також ми писали, що у НАЗК вважають, що «Демсокира» приховала спонсорів своєї реклами.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал