Зустріч з Меркель: Зеленський розраховує на постачання зброї з Німеччини

Читать на русском
За словами Зеленського, він звертався щодо постачання зброї до німецького уряду і в тому чи іншому вигляді отримував відмови.
www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжує сподіватися на постачання зброї з Німеччини. Також він повідомив, що знає в яких напрямах можлива допомога.

Про це президент сказав під час спільної пресконференції з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, після їх зустрічі віч-на-віч.

Він зазначив, що у рамках навчань Європа, у тому числі й Німеччина, підтримують Україну.

«Ми зверталися щодо постачання зброї до німецького уряду і в тому чи іншому вигляді отримували відмови, тому я дійсно дуже хотів би, і ми дійсно працюємо… в рамках навчань, натівських навчань і Європа, і Німеччина нас підтримують», – сказав Зеленський.

Голова держави додав, що знає в яких напрямах можлива допомога від Німеччини.

«Але нам потрібні дуже предметні речі. І ми знаємо, в яких напрямах Німеччина могла би нас підтримати. І ми на це ще дуже розраховуємо і очікуємо», - додав президент.

Насичений серпень: хто зі світових лідерів відвідає Україну і чого чекати від цих візитівВ Україну в серпні приїде Ангела Меркель. Також кілька світових лідерів підтвердили участь у Кримській платформі.

Також він зазначив, що не хотів би перераховувати всіх важливих речей.

«Але в межах наших домовленостей із Німеччиною і в рамках співпраці з НАТО ми очікуємо і снайперських гвинтівок, і ще багато речей, окрім флоту, і військових катерів, які ми хотіли б отримати від наших партнерів. Це велика і довга розмова», – сказав президент.

Згідно з його словами, поки що на зустрічі віч-на-віч він із Меркель про це не говорив.

«Ймовірно, під час ланчу ми порушимо це питання», – підсумував президент.

Водночас, зі свого боку, канцлер Німеччини заявила, що «детально цим питанням не займалася».

«Коли йдеться про співпрацю в рамках НАТО, є спільні засідання України з НАТО, ми як частина НАТО, коли йдеться про навчання, про підтримку – ми готові», – сказала вона.

Нагадаємо, що 22 серпня Ангела Меркель прибула в Україну для зустрічі з Володимиром Зеленським.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський і Меркель обговорили Донбас і Північний потік-2.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: