В УДО пояснили, чому для кортежу Зеленського перекривали дороги

Читать на русском
Володимир Зеленський просив не перекривати дороги через його кортеж, але у держохорони є таке право згідно із законом.
Слово і діло

Згідно з усним розпорядженням Володимира Зеленського під час руху його кортежу рух не перекривається. Однак, згідно із законодавством, УДО має право разом з підрозділами Нацполіції тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях і дорогах під час проїзду автомобіля президента.

Про це у відповіді на запит журналіста «Слово і діло» повідомили в Управлінні державної охорони, після того, як з повідомлень ЗМІ стали відомі випадки перекриття доріг і вимкнення світлофорів під час руху президентського кортежу.

Нагадаємо, Володимир Зеленський, як кандидат у президенти, обіцяв, що під час руху його автомобіля дороги перекриватимуть.

«Я буду стояти в пробках. Я не буду перекривати дороги», – говорив Зеленський 18 квітня 2019-го, зазначивши, що через політиків не повинні страждати люди.

У 2019 році в Управлінні держохорони «Слово і діло» повідомляли, що дорожній рух під час пересування кортежу президента України не перекривається.

Раніше «Слово і діло» проаналізувало, як Володимир Зеленський виконує обіцянки, озвучені до вступу на пост президента (так звана «передвиборча риторика»).

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: