Суд відмовився скасовувати зниження тарифів на тепло

Читать на русском
Окружний адміністративний суд Києва вирішив не припиняти дію постанови Кабінету міністрів України, якою вводяться обмеження на максимальний розмір тарифів на тепло.

Окружний адміністративний суд Києва вирішив не припиняти дію постанови Кабінету міністрів України, якою вводяться обмеження на максимальний розмір тарифів на тепло.

Про це повідомляє прес-служба суду в четвер, 15 серпня, пише «Слово і Діло».

Опалювальний сезон 2019/2020: чого чекати українцямЗ 1 серпня 2019 року Нафтогаз знизить ціну газу для населення щонайменше на 25 відсотків. Ціна становитиме не більш ніж 4640 грн. Гройсман переконаний, що це гранична ціна на опалювальний сезон.

Згідно з рішенням суду, в Україні продовжать діяти максимально можливі тарифи в розмірі 1400 гривень за гігакалорію на час судового позову одного із регіональних тепловиробників проти уряду.

«На думку суду, посилання заявника на порушення норм законодавства при прийнятті постанови КМУ «Деякі питання захисту прав споживачів комунальних послуг», як на підставу необхідності вжиття заходів забезпечення позову, свідчать про незгоду позивача з ухваленою урядом відповідною постановою і є обґрунтуванням майбутніх позовних вимог, яким суд надаватиме правову оцінку при розгляді справи. Відзначимо, що дана позиція позивача не може бути підставою для вжиття заходів забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення Кабміну», - пояснили в суді.

Нагадаємо, 26 червня Кабмін встановив граничні тарифи на житлово-комунальні послуги для українців на опалювальний сезон 2019-2020 років. Зокрема, із постачання теплової енергії в разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); при відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (із урахуванням ПДВ).

Раніше Кабмін доручив знизити тарифи на електроенергію для промисловості.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: