Зловживання підприємств: суд скасував арешт іще однієї квартири

Читать на русском
Столичний райсуд вирішив скасувати арешт квартири у кримінальному провадженні щодо можливих зловживань підприємств Києва.

Суд скасував арешт ще однієї квартири у житловому комплексі «Паркове місто», яка фігурує у кримінальному провадженні щодо ймовірних зловживань комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-Інвест».

Таке рішення 3 червня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк за результатами розгляду клопотання власника майна, повідомляє «Слово і Діло».

Адвокат власника майна вказував, що арешт на належну квартиру був накладений необґрунтовано і жодних цілей кримінального провадження він не забезпечує. До того ж, його клієнт не має статусу підозрюваного в цьому провадженні.

Своєю чергою детектив заперечував проти задоволення клопотання і наголошував, що слідство у справі не завершене і наразі проводиться експертиза, а тому в арешті на квартири не відпала потреба.

Вивчивши документ, суддя Жовноватюк задовольнила клопотання. Вона встановила, що наразі відсутні достатні підстави для застосування заходу забезпечення кримінального провадження у виді арешту квартир.

Як відомо, зазначена квартира може бути предметом кримінального правопорушення. Детективи НАБУ розслідують справу про можливе зловживання службовим становищем посадовими особами низки комунальних підприємств зі сфери управління Київської міської державної адміністрації. В Бюро встановили, що в квітні 2016 року низка КП зі сфери управління КМДА перевів гроші на рахунок ФК «Житло-інвест». Згодом отримані гроші й власні кошти «Житло-Інвест» перерахувало як оплату в сумі понад 445 мільйонів гривень за квартири в Києві двом фірмам, афільованим між собою особам. Водночас «Житло-інвест» не оформило право власності на цю нерухомість, а деякі квартири були продані до оформлення права власності.

Нагадаємо, нещодавно суд зняв арешт з чотирьох квартир у цій справі. Водночас за клопотанням НАБУ суддя накладав знову арешт на житло в ЖК «Паркове місто».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...