«Редколегія» на UMN: фантастична четвірка тижня – Зеленський, Гройсман, Полякова та Саакашвілі

Читать на русском
Сьогодні в Редколегії на каналі UMN о 19.00 редактори видань та журналісти говоритимуть про найгучніші теми цього тижня.
Слово і Діло

Сьогодні в «Редколегії» на каналі UMN о 19.00 ведучий Роман Скрипін буде обговорювати основні теми цього тижня разом з Ольгою Мусафіровою («Новая Газета»), Тетяною Микитенко (Ragu.li) та Дмитром Крапивенком («Український тиждень»).

Цього тижня основними ньюзмейкерами стали Зеленський, Гройсман, Полякова та Саакашвілі. В «Редколегії» говоритимутьпро феєричне повернення депортованого президента Грузії, який буквально з аеропорту включився в передвиборчі перегони.

Останні укази Зеленського та провалена в Раді відставка Гройсмана також є цікавими для обговорення. Співачка Полякова створює власну партію та продовжує політичну експансію поп-митців.

П'ЯТНИЧНИЙ КАНАЛ | SKRYPIN.UA | 31 ТРАВНЯskrypin.ua

Ведучий «Редколегії» Роман Скрипін і сьогоднішні гості UMN Ольга Мусафірова («Новая Газета»), Тетяна Микитенко (Ragu.li) та Дмитро Крапивенко («Український тиждень») говоритимуть у прямому ефірі про те, що зазвичай пишуть між рядків.

Нагадаємо, «Слово і Діло» обрало топ провалених і виконаних обіцянок уряду Гройсмана.

Також ми створили інфографіку про попереднє депутатство Вакарчука, підрахувавши його продуктівність, а також зафіксували дев’ять обіцянок, які він дав протягом одного ефіру.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...