НАЗК викликає для пояснень двох депутатів через е-декларації

Читать на русском
Національне агентство з питань запобігання корупції запросило 10 посадовців надати пояснення щодо можливих порушень антикорупційного законодавства.

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило 10 посадовців надати пояснення щодо можливих порушень антикорупційного законодавства.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Тимошенко поскаржиться на Порошенка до НАЗК та АваковуКандидат у президенти Юлія Тимошенко звернеться до Національного агентства із запобігання корупції щодо збагачення чинного президента Петра Порошенка.

З підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів запрошено народного депутата України Юрія Македона та депутата Київської міської ради Олену Овраменко.

З підстав несвоєчасного подання декларації НАЗК запросило дати пояснення начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Азовського моря Державної Азовської морської екологічної інспекції Ірину Зіброву, головного спеціаліста Головного територіального управління юстиції в Київській області Галину Бондаренко та головного державного інспектора Державної податкової інспекції (ДПІ) у Печерському районі м. Києва Наталію Прилуцьку.

Дати пояснення агентство запрошує екс-голову Обухівської РДА у Київській області Івана Рудяка - з підстав несвоєчасного подання декларації та повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, а з підстав несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані – директора Департаменту розвитку експорту Мінекономрозвитку Максима Бондаря та прокурора Криворізької місцевої прокуратури № 3 Сергія Артеменка.

Також НАЗК запросило надати пояснення щодо невиконання законних вимог Національного агентства головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Бахмутська стоматологічна поліклініка» Володимира Вітязя та Каховського міського голову Андрія Дяченка.

У Національному агентстві також нагадали, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, НАЗК призупинило фінансування однієї з партій.

Також всі кандидати в президенти подали декларації з помилками.

Ознайомитися з обіцянками всіх зареєстрованих раніше кандидатів та їхніми деклараціями можна на сайті «Слово і Діло».

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: