НАЗК внесло припис міністру екології

Читать на русском
НАЗК внесло припис про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень міністру екології та природних ресурсів України Остапу Семераку.

НАЗК внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень закону «Про запобігання корупції» міністру екології та природних ресурсів України Остапу Семераку та в. о. голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Роману Ісаєнку.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на прес-службу НАЗК.

Зокрема, Семераку внесли припис стосовно керівника Національного природного парку «Нижньосульський» Валерія Свіколкіна, який не передав в управління в тридцятиденний термін із моменту призначення на посаду належні йому корпоративні права сільськогосподарського товариства, чим порушив вимоги частини першої статті 36 закону «Про запобігання корупції».

«Внесений припис в. о. голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Роману Ісаєнку про проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовими особами держслужби вимог статей 56-58 закону «Про запобігання корупції», – зазначили в Нацагентстві.

Йдеться про організацію проведення спеціальної перевірки при призначенні 8 осіб на посади, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посади з підвищеним корупційним ризиком.

Нагадаємо, раніше НАЗК внесло припис Кубіву та Омеляну.

Також повідомлялося, що міністра культури викликали до НАЗК.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал